Bakırköy 24 Kasım Öğretmenler Günü Online Satranç Turnuvası..

Bakırköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TSF Bakırköy İlçe Temsilciliği iş birliğiyle İngilizce eğitim veren WEXT ödül sponsorluğunda 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Bakırköy Öğretmenler Günü Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.

Turnuva 24 Kasım 2020 tarihinde salı günü saat 16.00’da www.chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 9 tur olarak yapılacaktır.

Turnuva sonunda Final Sıralamasında dereceye girecek sporcular turnuva sponsoru Wext Your English tarafından online yabancı dil eğitim üyeliği ile ödüllendirilecek. Bakırköy GSİM tarafından İstanbul Sıralaması ilk 3 öğretmene Kupa, Bakırköy Sıralaması ilk 3 öğretmene ise Madalya ile İlçe MEM tarafından Satranç Takımı ödülleri verilecektir.

Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.

          Turnuva Yönergesi       Turnuva Afişi         Online Kayıt

Önemli Not: 2020-2021 yeni Lisans-vize döneminde TSF Bakırköy Açık Turnuvalar chess.com kulübünde kayıtlı bulunan sporcuların tekrar kayıt işlemi yapmasına gerek yoktur. Aşağıdaki adımlardan sadece 4. adımı gerçekleştirmelidirler.

TURNUVA KATILIM ADIMLARI

1- chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması gerekmektedir. Kullanıcı adları sporcuların gerçek ad-soyad bilgisi ve ilave olarak sadece rakkamdan oluşturulabilir. chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..

2- chess.com sitesinde turnuva grubuna/kulübüne üye olunmalıdır. Kulüp Linki için tıklayınız..

3- Turnuvaya katılmak için istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır. Online kayıt için tıklayınız..

4- Turnuva başlangıç saatinden 1 saat önce ile turnuva başlangıcına kadar turnuvaya kayıt kontrol işleminizi chess.com sitesinden KATIL butonuna tıklayarak yaptırılmalıdır.

 

Bakırköy Cumhuriyet Bayramı Online Satranç Turnuvasının Madalyaları Sahiplerine Ulaştı..

28 Ekim 2020 tarihinde www.chess.com platformunda gerçekleştirilen Bakırköy Cumhuriyet Bayramı Online Satranç Turnuvasında dereceye giren Bakırköy İlçesi ikametli ilk 3 sporcumuz madalyalarını teslim aldılar..

Pandemi koşullarına uygun sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen ödül törenine katılan sporcularımızı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz..

Bakırköy Sıralaması üçüncüsü Berk Edipoğlu’na Bronz Madalyası Ahmet Cömert Spor Tesisi Şefi Pınar Saraç tarafından takdim edildi..

Bakırköy Sıralaması ikincisi Demir Gürtaş’a Gümüş Madalyası TSF Bakırköy İlçe Temsilcisi Nur Şakar tarafından takdim edildi..

Bakırköy Sıralaması birincisi Av.Tutku Dinçer tören günü şehir dışında bulunmak zorunda olduğundan Bakırköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Metin Albayrak’ın takdim ettiği Altın Madalya TSF Bakırköy İlçe Temsilcisi Nur Şakar tarafından teslim alındı..

Turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz..

Cmhryt Byrm2020-Ödül Töreni5 Cmhryt Byrm2020-Ödül Töreni2 Cmhryt Byrm2020-Ödül Töreni3 Cmhryt Byrm2020-Ödül Töreni4

Bakırköy Cumhuriyet Bayramı Online Satranç Turnuvası Finalistleri Belli Oldu..

 Cmhriyet Bayramı Online Turnuva2020

        28 Ekim 2020 tarihinde www.chess.com  platformunda gerçekleştirilen Bakırköy Cumhuriyet Bayramı Online Satranç Turnuvası finalistleri yapılan incelemeler sonrasında açıklandı.

Online turnuva kurallarına uygun başarılı maçlar yapan tüm sporcularımızı tebrik ediyoruz. 

Finalde dereceye giren sporculara Wext Your English sponsorluğunda Online İngilizce Eğitim Üyelikleri verilecektir.

Bakırköy İlçesi ikametli ilk 3 sporcu ise Bakırköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Derece Madalyaları ile ödüllendirilecektir.

Bakırköy GSİM ve sponsorumuza turnuvamıza katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Dereceye giren sporcularımızı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Final Sıralaması:

1. FM Kayra Kamer 

2. Ataberk Türkmen

3. Yiğit Emre Yılmaz

Bakırköy Sıralaması:

1. Tutku Dinçer

2. Demir Gürtaş

3. Berk Edipoğlu

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Uzaktan Satranç Turnuvası..

29ekim2020 istanbul_uzaktan_turnuva_afiss29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında İstanbul sporcularımız ilçelerinde uzaktan satranç turnuvasında buluşuyor..

Koronavirüs salgını (Covid-19) sebebiyle faaliyetlerimizin kısıtlı şartlarda devam ettiği bu dönemde 31 Ekim-1 Kasım 2020 haftasonu tarihlerinde İstanbul 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Uzaktan Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvanın İstanbul geneli çok sayıda ilçede kısıtlı sayıda sporcuyla sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmesi planlanmıştır.

Sporcularımız ilçelerde belirlenen noktalardaki salonlardan kişisel bilgisayarları ile turnuvaya katılım gösterebilecektir. Maçlar her salonda görev alacak hakemlerimizin gözetiminde ve İstanbul geneli merkezi yapılacak eşlendirme ile tek turnuva olarak düzenlenecektir.

31 Ekim Cumartesi günü 12 Yaşaltı sporcular, 1 Kasım 2020 Pazar günü ise 12 Yaşüstü sporcular olmak üzere turnuva 2 kategoride, 7 tur İsviçre Sistemi ve 10 dakika+5 saniye düşünme süresinde yapılacaktır. Her ilçede planlanan kontenjan salon büyüklüğüne göre 4-12 sporcu arasında değişmekte olup, katılmak isteyen sporcuların 26 Ekim 2020 Pazartesi 18:00`a kadar haberin devamında ön-kayıt başvurusunu online olarak yapması gerekmektedir. Başvuru sonrası katılım için ilgili ilçenin İlçe Temsilcisi aranarak katılımla ilgili teyit alınmalıdır. Son kayıt tarihi sonrası kontenjanlar dahilinde kesin katılımcı listesi yayımlanacaktır.

    Turnuva Yönergesi   Turnuva Afişi      Turnuva Salonları   İlçe Temsilcileri İletişim   Ön-Kayıt Formu 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Bakırköy Cumhuriyet Bayramı Online Satranç Turnuvası ile Kutluyoruz..

Cumhuryt Byrm Online Trnva       Bakırköy Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile TSF Bakırköy İlçe Temsilciliği işbirliğiyle SMART A.Ş. WEXT Your English ödül sponsorluğunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 28 Ekim 2020 Çarşamba 17.00`dan itibaren Bakırköy 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.

Turnuva www.chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+5 saniye düşünme süresinde 9 tur olarak düzenlenecektir.

Turnuva sonunda ilk 3 dereceye girecek sporcular turnuva sponsoru Wext Your English tarafından online yabancı dil eğitim üyeliği ve Bakırköy ikametli ilk 3 sporcu Madalya ile ödüllendirilecektir.

Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.

    Turnuva Yönergesi                                         Online Kayıt  

TURNUVA KATILIM ADIMLARI

1- chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması gerekmektedir. Kullanıcı adları sporcuların gerçek ad-soyad bilgisi ve ilave olarak sadece rakkamdan oluşturulabilir. chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..

2- chess.com sitesinde turnuva grubuna/kulübüne üye olunmalıdır. Kulüp Linki için tıklayınız..

3- Turnuvaya katılmak için istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır. Online kayıt için tıklayınız..

4- Turnuva başlangıç saatinden 1 saat önce ile turnuva başlangıcına kadar turnuvaya kayıt kontrol işleminizi chess.com sitesinden Turnuva linkinde KATIL butonuna tıklayarak yaptırılmalıdır.

 

 

Demokrasi Bayramı Online Satranç Turnuvası Sona Erdi..

Bakırköy Demokrasi Bayramı Satranç Turnuvası Final Sıralaması Açıklandı..20200713_161503_HDR 20200713_155227_HDR 20200713_155245_HDR 20200713_155304_HDR

Wext Your English Sponsorluğunda Bakırköy İlçe Temsilciliği tarafından organize edilen Demokrasi Bayramı Online Satranç Turnuvası, 13 Temmuz 2020 tarihinde 78 sporcunun katılımıyla 5+5 zaman temposunda 9 tur olarak yapıldı.

Final Sıralamasında ilk 3 dereceye giren sporcular Wext Your English tarafından İngilizce Online Eğitim Üyelikleriyle ödüllendirildi.

1. Ali Dinç…………………………12 Aylık Üyelik

2. Can Yörükçüoğlu……………..6 Aylık Üyelik

3. Enis Metin………………………1 Aylık Üyelik

Turnuvada derece elde eden ve katılan tüm sporcularımızı tebrik ediyoruz..

Bakırköy’de Online Turnuvalar Demokrasi Bayramı ile Başlıyor..

zet-tsf-afis

 

DEMOKRASİ BAYRAMI ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

 

Bakırköy'de 15 Temmuz Demokrasi Günü ve Şehitleri Anma etkinlikleri kapsamında İstanbul İl Temsilciliği ve Bakırköy İlçe Temsilciliği tarafından her yaş grubunun katılımına açık olarak Demokrasi Bayramı Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.

Turnuva 2013 ve öncesi doğum tarihli lisanslı satranç sporcularının katılımına yönelik tek kategori olarak yapılacaktır.

13 Temmuz 2020 Pazartesi 13:00`ten itibaren TSF Bakırköy İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenecek turnuvanın 5 dakika+5 saniye düşünme süresinde 9 Tur yapılması planlanmıştır.

Turnuva www.chess.com platformunda düzenlenecek olup, kayıt adımları haberin devamında yayımlanmıştır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.

 

Turnuva sonunda dereceye girecek sporcular turnuva sponsoru Wext Your English tarafından online yabancı dil eğitim üyeliği kazanacaktır.

Ödüller:  Birinciye 12 aylık Üyelik, İkinciye 6 Aylık Üyelik, Üçüncüye 1 Aylık Üyelik 

    pdfTurnuva Yönergesi-Bakırköy    

KAYITLARLA İLGİLİ İLETİŞİM: İl Temsilciliği – 212 249 41 67

Turnuva Katılım Adımları:

1- chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alınması gerekmektedir. Kullanıcı adları sporcuların gerçek ad-soyad bilgisi ve ilave olarak sadece rakamdan oluşturulabilir. 

chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..

2- Çevrim içi kayıt işlemini tamamlayan sporcuların turnuvanın düzenleneceği www.chess.com  sayfasından turnuvaya katılabilmek için öncelikle Turnuva Grubuna (Kulübüne) https://www.chess.com/club/turkiye-satranc-federasyonu-bakirkoy-ilce-temsilciligi bağlantısından Üyelik Daveti göndermeleri gerekmektedir. Sadece lisanslı sporcuların Üyelik Daveti kabul edilmektedir. 

3- Turnuvaya katılmak için istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır.

Online Kayıt için tıklayınız..

4- Turnuvaya katılım işlemini tamamlamış olan sporcular, turnuva başlamadan bir saat önce www.chess.com sayfasında Canlı Satranç linkinden, Turnuvalar segmesinden kayıt yaptırdıkları Turnuvanın adını bularak (Demokrasi Bayramı Online Satranç Turnuvası) turnuvayı seçmeleri ardından “KATIL” butonuna tıklamaları gerekmektedir.

Üyelik işlemini gerçekleştirmeyen sporcular turnuvayı görememektedir.

 

 

2019 Bakırköy İlçe Birinciliği Satranç Turnuvasında Şampiyon Bahadır Barutçu..

Ödültöreni10

2019 yılının Bakırköy İlçe Birincisi Bahadır Barutçu oldu.

Bahadır Barutçu, Şampiyonluk Kupasını TSF Bakırköy İlçe Temsilcisi Nur Şakar’ın elinden aldı..

Ödültöreni8

Turnuvada derece elde eden sporcularımızı tebrik ediyoruz..
Bakırköy İlçe Sıralaması:
1.Bahadır Barutçu.
2.Sezgin Serin.
3.Selim Altınok.

Final Sıralaması:
1.Hakan Mete Taştan.
2.Rüzgar Bulut Aksöz.
3.Taha Yıldırım.

Ödültöreni11 

Ödültöreni9

Final Sıralaması birincisi Hakan Mete Taştan’a Altın Madalyası TSF Bakırköy İlçe Temsilcisi Nur Şakar tarafından takdim edildi..

Ödültöreni6

Final Sıralaması ikincisi olan Rüzgar Bulut Aksöz’e Gümüş Madalyası Turnuva Başhakemi Vedat Filiz tarafından takdim edildi..

Ödültöreni7

Final Sıralaması üçüncüsü olan Taha Yıldırım’a Bronz Madalyasını Turnuva Hakemi Kaan Yiğit takdim etti..

Ödültöreni2

TSF Bakırköy İlçe Temsilcisi Nur Şakar ve Turnuva Başhakemi Vedat Filiz Ataköylüler Evi Anı Defterinde, Belediye Başkanı Sayın Bülent Kerimoğlu’na satranca olan destekleri ve katkıları için teşekkür ettiler..

 

Bu girişin kalanını oku »

2019 Bakırköy İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası Yapılıyor..

29-30 Haziran 2019 tarihlerinde Bakırköy Belediyesi Ataköylüler Evi’nde başlayan Bakırköy İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası güçlü satranç sporcularının katıldığı görsel bir şölene dönüştü.. 

Turnuva5

Açılış7

Turnuvanın açılışında konuşan TSF Bakırköy İlçe Temsilcisi Nur Şakar, 2016 yılında başlayan İlçe Birinciliği Satranç Turnuvalarının ilk kez yine Bakırköy Belediyesi Ataköylüler Evi’nde başladığını belirterek, ilk günden beri desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Sayın Bülent Kerimoğlu’na teşekkür etti.

Açılış6

Turnuvanın Başhakemi Vedat Filiz, Teknik Toplantıda turnuva kuralları hakkında dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgiler verdi..

Açılış8

Açılış9

Açılış konuşmaları ardından 1.Tur öncesi tüm satranççılar, Atatürk ve silah arkadaşları için bir dakikalık saygı duruşu yaparak coşkuyla İstiklal Marşı’nı söylediler. 

 

Bu girişin kalanını oku »

Çocuklar Babaların Kalbindeki Tek Aşktır..

babalar-gunu Bköy