Satrançla Bizi Büyüten Babalarımıza Şükranlarımızla..

babalar günü bköy

Birlikte Huzur Dolu Bayramlara..

bayram bköy

Satrançla Dinlenin..

Karne heyecanı yaşayan tüm öğrencilerimize ve satranç sporcularımıza, satrançla dolu iyi tatiller diliyoruz.. 

 

satr karne günü

1. Kademe Antrenör Kursu 1-11 Ağustos 2018`de..

 

Duyuru1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu 1-11 Ağustos 2018 tarihleri arasında Bakırköy Uğur Anadolu Lisesi`nde düzenlenmesi planlanmıştır. Kursa ön kayıtlar e-devlet sitesinde başlamıştır. Program ve başvuru bilgileri haberin devamında yayımlanmıştır.
                                       pdfPROGRAM                BAŞVURU BİLGİLENDİRME 

Bakırköy’ün ilk AVM’si Galleria AVM’de Satranç Turnuvası..

Galeria AVM Bakırköy tarafından 9-10 Haziran 2018 tarihlerinde 2005-2011 yılları ve arası doğum tarihli sporcuların katılımına yönelik Galeria AVM Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva 20 dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur hızlı satranç turnuvası olarak her kategori ayrı ayrı ve tek gün olarak düzenlenecektir.
Turnuva kontenjanı her kategori için 50 sporcuyla sınırlıdır.

pdfTurnuva Yönergesi     jpgTurnuva Afişi    Online Kayıt 

Galleria Turnuva

19 Mayıs Atatürk’ün Gençliğe Armağanı..

19 Mayıs Bköy

Anne Gibi Karşılıksız Sevebilen Tüm Güzel Kalpler..💞

Bköy İlçe Anneler Günü2018

Bakırköy Emekliler Evi Satrançseverlerin Yeni Buluşma Noktası..

23nisanaçılış 23 nisan açılış

TSF Bakırköy İlçe Temsilciliği, Bakırköy Belediyesi tarafından 23 Nisan 2018 tarihinde Açılışı yapılan, içinde Kreş ve Kütüphanenin de yer aldığı Bakırköy Emekliler Evi olarak da kullanılacak olan Demokrasi Parkı ve Cumhuriyet Evi içerisine, satrançseverler tarafından kullanılmak üzere Satranç Takımları hediye ederek, destek sağladı..
Satranç oynamak isteyenlerin yeni buluşma noktası.. 
Adres: Zeytinlik mh. Fişekhane cd. No:62 Bakırköy (Capacity çaprazında)

23nisnaçılş 23nsnaçılışü 23nsnaçlş

23 Nisan Dünya Çocuklarına Kutlu Olsun..

23nisan

Bakırköy İlçe Okulspor Şenlikleri Ahmet Cömert Spor Salonunda Tamamlandı..

Her yıl yapılan ve bu yıl da 9-12 Nisan tarihlerinde Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kategorileri olmak üzere 4 ayrı Kategoride ve 4 ayrı günde yapılacak olan 2018 Bakırköy İlçe Okulspor Şenlikleri Satranç Turnuvası, 9 Nisan tarihinde Ataköy Ahmet Cömert Spor Salonunda Minikler Kategorisi maçlarıyla başladı..
TSF Bakırköy İlçe Temsilciliği ve GHSİM İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle organize edilen turnuva, tüm ilçe okulların yoğun katılımıyla gerçekleşti..
Turnuva Açılışında konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Emrullah Aydın ve GHSİM İlçe Müdürü Sayın Metin Albayrak, satrancın zihinsel gelişime olan önemini vurgulayarak, çocukların özellikle satrançla büyümelerinde büyük yarar olduğunu ifade ettiler..

Turnuvaya katılan tüm ilçe okullara ve sporcularına teşekkür ediyor, tebrik ediyor ayrıca dereceye giren okulları ve sporcularını tebrik ediyoruz..

Turnuva Açılış

İlçespor Açılış

Minikler Turnuva

Minikler Bireysel

Minikler Kategorisi Bireysel Sıralama:
1. Kaan Ünüvar
2. Tuna Işık
3. Derin Başat
4. Melih Fırat Yılmaz

Minikler Takım

Minikler Kategorisi Takım Sıralaması:
1. Muhittin Üstündağ İlkokulu
2. Özel Taş İlkokulu
3. Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji
4. Özel İstek Bilge Kağan İlkokulu

Küçükler Bireysel

Küçükler Kategorisi Bireysel Sıralama:
1. Ayberk Özgür
2. Kutay Emre Şenyüz
3. Oğuz Altuğ
4. Oğul Poyraz Zukali

Küçükler Takım

Küçükler Kategorisi Takım Sıralaması:
1. İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu
2. Özel Basınköy MEV Ortaokulu
3. Çapa Bilim Ortaokulu
4. Özel Bakırköy Oğuzkaan Ortaokulu

Yıldızlar Bireysel

Yıldızlar Kategorisi Bireysel Sıralama:
1. Gökçen Yılmaz
2. Onur Muzaffer Önen
3. Tuana Saydam
4. Eren Ercan

Yıldızlar Takım

Yıldızlar Kategorisi Takım Sıralaması:
1. Özel Kültür Ortaokulu
2. Özel Bakırköy Oğuzkaan Ortaokulu
3. Halil Bedii Yönetgen Ortaokulu
4. Özel İstek Bilge Kağan Ortaokulu

Gençler Bireysel

Gençler Kategorisi Bireysel Sıralama:
1. Ömer Emir Çebi
2. Arsen Doğaç Akkuş
3. Muhammet Yavuz Koşar
4. Arif İsmail Bayrak

Gençler Takım

Gençler Kategorisi Takım Sıralaması:
1. Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesi
2. İstek Bilge Kağan Anadolu Lisesi
3. Özel Kültür Anadolu Lisesi
4. Ataköy Anadolu Lisesi