29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Büyük Coşkuyla Kutlandı..

29ekim2017 istanbul29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı İstanbul`un 10 ilçesinde düzenlenen satranç turnuvalarıyla kutladık. Arnavutköy, Ataşehir, Bahçelievler, Beylikdüzü, Gaziosmanpaşa, Pendik, Sultanbeyli ve Üsküdar ilçelerinde açık katılımla düzenlenen, Bahçeliever ve Silivri ilçelerinde ise Küçükler İl Birinciliği olarak düzenlenen 29 Ekim haftası turnuvaları sporcuların yoğun ilgisiyle toplamda 1250 sporcu katılımıyla gerçekleşti.
Turnuva açılış törenleri saygı duruşu ve İstiklal Marşımız ile başlarken sporcularımızın ezbere okudukları 29 Ekim şiirleri, 10. yıl marşımızın okunması günün anlam ve önemini yansıtan etkinliklerdi.
Turnuvalardan dereceler ve fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır. 29 Ekim haftası turnuvalarına destek veren Bahçelievler Belediyesine, Silivri Belediyesine, Silivri AVM`ye, Bosna Sancak Derneği`ne, Plato AVM, Venezia AVM, Üsküdar Çengelköy İlkokulu, Arnavutköy Ayazma İlkokulu, Ataşehir Satranç Merkezi ve Beylikdüzü Dahi Beyinler Zeka ve Yetenek Geliştirme Derneği`ne ve İlçe Temsilcilcilerimiz ile emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Bu girişin kalanını oku »

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Turnuvaları Düzenleniyor..

DSCN9667  kucukler2
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvaları Arnavutköy, Ataşehir, Bahçelievler, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Gaziosmanpaşa, Pendik, Silivri, Sultanbeyli ve Üsküdar ilçelerimizde büyük bir ilgiyle düzenleniyor.
Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde açık katılımlı Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası  turnuvanın açılışı GHSİM Bahçelievler İlçe Müdürü Numan Şahin, İl Temsilcisi Rıza Öney, İl Temsilcisi Yardımcısı Eyüp Araz, Tesis Sorumlusu Mustafa Özen, spocular ve sporcu aileleri katılımıyla düzenlendi. Turnuva açılış töreninde genç sporculardan Elif Naz Elden, Ayşe Pınar Örkmez ve Ela Gözübüyük`ün ezbere okudukları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı şiirleri tüm katılımcılardan büyük alkış aldı. 160 sporcunun 3 rating kategorisinde katıldığı Cumhuriyet Kupası ile diğer ilçe turnuva gruplarından eşlendirme-sonuçlara  turnuvuva sayfalarından ulaşabilirsiniz.

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Bahçelievler Grubu Ödül Duyurusu

29ekim_bahcelievler2017_afis29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Bahçelievler Grubu Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde 28-29 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenecektir. Her yaş grubuna açık düzenlenecek turnuva 3rating kategorisinde, 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD Turnuvası olarak yapılacaktır.

Turnuva sonunda her kategoride dereceye girecek sporculara Bahçelievler Belediyesi tarafından 1.`ye Tam Cumhuriyet Altını, 2.`ye Yarım Cumhuriyet Altını ve 3.`ye Çeyrek Cumhuriyet Altını ödülleri verilecektir.
Turnuva kontenjanı her kategori için 100 ve toplamda 300 sporcuya yükseltilmiş olup, kayıtlar turnuva sayfasından online kayıt yöntemiyle devam etmektedir. Detaylı bilgi, yer bilgisi, program saatlerine turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.

    Turnuva Afişi 

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Sultanbeyli Grubu Plato AVM`de

29ekim2017_sultanbeyli_afiss29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Sultanbeyli Grubu Plato AVM ev sahipliğinde 28-29 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenecektir. Her yaş grubuna açık düzenlenecek turnuvanın 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD Turnuvası olarak yapılması planlanmıştır.

Turnuva sonunda dereceye girecek sporculara Plato AVM tarafından; 1.`ye 500TL, 2.`ye 300TL ve 3.`ye 200 TL hediye çeki ödülleri verilecektir.
Turnuvaya kayıtlar online kayıt yöntemiyle turnuva sayfasından yapılabilir. Detaylı bilgi, yer bilgisi, program saatlerine turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.

    Turnuva Afişi 

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Gaziosmanpaşa Grubu Venezia AVM`de

venezia2017_afiss29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Gaziosmanpaşa Grubu Venezia AVM ev sahipliğinde 28-29 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenecektir. Her yaş grubuna açık düzenlenecek turnuvanın 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD Turnuvası olarak yapılması planlanmıştır.

Turnuva sonunda dereceye girecek sporculara Venezia AVM tarafından; 1.`ye 100TL, 2.`ye 75TL ve 3.`ye 50 TL Defacto hediye çeki; ilk 3`e Vialand Temapark giriş bileti; ilk 5`e Galaksia Oyun Park giriş bileti, ilk 10`a Venezia AVM`de Gondol turu hediye ve ödülleri verilecektir.
Turnuvalaya kayıtlar online kayıt yöntemiyle turnuva sayfasından yapılabilir. Detaylı bilgi, yer bilgisi, program saatlerine turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.

   Turnuva Afişi 

Bosna Sancak Derneği Cumhuriyet Bayramı Ödüllü Satranç Turnuvası..

bosna-sancak-dernegi-logoİstanbul Anadolu Yakası Bosna Sancak Derneği tarafından 28-29 Ekim 2017 tarihlerinde Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvada sporcular 3 kategoride katılım gösterecektir, katılım her yaş grubuna açıktır.
Turnuvanın 45 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD Turnuvası olarak düzenlenmesi planlanmıştır. Turnuva sonunda dereceye girecek sporcular Bosna Sancak Derneği tarafından yönergede belirtildiği gibi altın ve mini tablet ile ödüllendirilecektir.
 Turnuva kontenjanı toplamda 300 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar online kayıt yöntemiyle 2 Ekim 2017 Pazartesi 20.00`dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden başlayacaktır. Yönergede belirtilen turnuva katkı payı ücretleri ise turnuva kayıt-kontrol süresi içinde turnuva günü ödenmesi gerekmektedir. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.

DUYURU: Turnuva kayıt yaptıran tüm sporcular asıl sporcu olarak turnuvaya kabul edilmiştir. Sporcu listeleri her kategori için haberin devamında yayımlanmıştır.
  Turnuva Yönergesi 

Sporcu Listesi:   Demir Büyüközkaya Kategorisi      Latif Karabaş Kategorisi     Şevket Karadağ Kategorisi

Torium AVM – BESEM 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası..

29ekim torium_afis29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Torium AVM-BESEM iş birliğiyle 21-22 Ekim 2017 tarihlerinde Torium AVM-BESEM Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva A ve B rating kategorilerinde her yaşa açık olarak düzenlenecektir.
Turnuvanın 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD Turnuvası olarak düzenlenmesi planlanmıştır. Kontenjan 150 sporcuyla sınırlı olup kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 10 Ekim 2017 20.00 itibariyle başlayacaktır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
    Turnuva Yönergesi    Online Kayıt   TSF Esenyurt Sitesi

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvaları 9 İlçemizde..

29ekim2017_afiss29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası 9 ilçemizde düzenlenecektir. Tüm turnuvalar her yaştan sporcunun katılımına açıktır.
Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde düzenlenecek turnuva 3 farklı rating kategorisinde yapılacaktır. Pendik ilçesindeki turnuva ise Bosna Sancak Derneği tarafından 3 kategoride düzenlenecektir.
Turnuvalar 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD Turnuvası olarak düzenlenecektir.
Turnuvalar Arnavutköy, Ataşehir, Bahçelievler, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Gaziosmanpaşa, Pendik, Sultanbeyli ve Üsküdar ilçelerimizde çeşitli merkezlerde düzenlenecektir.
Turnuvalara kayıtlar 15 Ekim 2017 Pazar 20.00`dan itibaren online kayıt yöntemiyle başlayacaktır. Turnuvalarla ilgili detaylı bilgi, yer bilgisi, program saatlerine turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.

DUYURU: Gruplarda Bahçelievler Belediyesi, Bosna Sancak Derneği, Torium AVM, Plato AVM ve Venezia AVM sponsorluğunda sağlanan ödüller turnuva haberlerinde yayımlanmıştır. Kurumlara turnuvalara destekleri için teşekkür ediyoruz.

    ONLINE KAYIT