1. Bölge Okul Takım Listeleri Yayımlandı..

Duyuru2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 1. Bölge Turnuvası (Üsküdar) okul takım listeleri her kategori için turnuva sayfası üst menüsünde yayımlanmıştır. Okul sorumlularının takım listelerini kontrol etmeleri önemle rica olunur.

2017-18 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği 1. Bölge Turnuvası..

2018_okulspor_1bolge_afiss_dikeyG.S.G.M. Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve 38 spor branşında M.E.B.`na bağlı olarak düzenlenen Okul Sporları Turnuvası başlıyor..

Turnuva İstanbul geneli 3 bölge turnuvası ve bölge turnuvalarından dereceye girecek okul takımlarından oluşacak İstanbul Final Turnuvası formatında yapılacaktır.

1. Bölge (Anadolu Yakası) Turnuvası 11-15 Aralık 2017 tarihleri arasında Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezinde düzenlenecektir.

Turnuva formatına göre; okullar her kategoride 4 asıl+2 yedek sporcuyla kategorilere katılabilirler. Birden fazla katılım talepleri son başvuru tarihi sonrası gelen toplam başvuru sayısına göre değerlendirilecektir.

Her turruva grubunda; Minikler, Küçükler,Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde ve her kategoride genel ve kızlar kategorileri ayrı olarak toplamda 8 kategoride düzenlenecektir.

Kayıt için yönergede belirtilen başvuru adımları izlenmelidir. 1. Bölge Turnuvası son başvuru tarihi: 5 Aralık 2017 Salı 17.00`dır. Diğer bölge turnuvaları ileriki tarihlerde düzenlenecek olup detaylı bilgi turnuva sayfasında yayımlanacaktır.

DUYURU: 1. Bölge Grubu turnuva kayıtları turnuva sayfasında başlamıştır.

   1. Bölge-Turnuva Yönergesi     Turnuva Afişi   BAŞVURU FORMU   ONLINE KAYIT