3. Bölge Turnuvası`nda Ödül Töreni Heyecanı..

43

2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 3. Bölge Turnuvası 15-18 Ocak 2018 tarihleri arasında Özel Beylikdüzü Beykent Uğur Ortaokulu`nda düzenlenedi. Turnuvaya İstanbul 3. Bölge Okullarının yoğun ilgisiyle 227 Okul ve 1.107 sporcu katılımı gerçekleşti. 8 kategoride düzenlenen turnuva sonunda dereceye giren okullara ödülleri düzenlenen ödül töreninde sunuldu. Ödülleri İstanbul İl Temsilcisi Yardımcısı Talha Emre Akıncıoğlu, Özel Beylikdüzü Beykent Uğur Anadolu Lisesi Müdürü Öner Nurdan Aydın, Özel Beylikdüzü Beykent Uğur İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü İnci Uzun Özel, turnuva başhakemi NA Burak Bilgen, Beylikdüzü İlçe Temsilcisi Turgay Ülker, Büyükçekmece İlçe Temsilcisi Yakup Coşkun, Esenyurt İlçe Temsilcisi Zeki Sarıkavak ve İl Hakem Kurulu Asbaşkanı ve Gençler kategorisi Başhakemi FA Bilge İbrahim Özel sundu.

Genel kategorilerde ilk 6 takım ve kızlar kategorilerinde ilk 4 takım Şubat 2018 tarihlerinde yapılacak olan İstanbul Okul Sporları Finaline katılma hakkı kazandı. Turnuvaya katılan ve dereye giren takımlarımızı kutluyoruz.

Turnuvadan sonuçlar-sıralamalar ve fotoğraflara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz. FOTO GALERİ 

2. Bölge Turnuvası Ödül Töreniyle Sona Erdi..

2.bolge_toren_2018

2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 2. Bölge Turnuvası 15-18 Ocak 2018 tarihleri arasında Gaziosmanpaşa Küçükköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda düzenlenedi. 8 kategoride düzenlenen turnuvaya 192 Okul ve 1.000 sporcu katılım gösterdi. Turnuvanın açılışını Gazisomapaşa Kaymakamı Oktay Çağatay, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Gaziosmanpaşa GHSİM İlçe Müdürü Naci Usta`nın gerçekleştirdiği turnuva düzenlenen 6 turun ardından sona erdi.

Turnuva sonunda dereceye giren sporcular ödüllerini düzenlenen kapanış töreninde aldılar. Genel kategorilerde ilk 6 takım ve kızlar kategorilerinde ilk 4 takım Şubat 2018 tarihlerinde yapılacak olan İstanbul Okul Sporları Finaline katılma hakkı kazandı. Turnuvaya katılan ve dereye giren takımlarımızı kutluyoruz.

Turnuvadan sonuçlar-sıralamalar ve fotoğraflara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.   FOTO GALERİ  

Program Duyurusu..

Duyuru2017-2018 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği 2. Bölge Turnuvası (Gaziosmanpaşa) Minikler Kızlar ve Gençler Kızlar kategorisi ile 3. Bölge Turnuvası (Beylikdüzü) Gençler-Kızlar kategorisi katılım sayılarına göre 5 tur düzenlenecektir. Buna göre bu kategorilerde 4. tur 18 Ocak 2018 Perşembe 12.30`dadır.

3. Bölge (Beylikdüzü) Gençler-Genel kategorisinde 4. tur 18 Ocak 2018 Perşembe 10.30`a alınmıştır. Diğer kategorilerde ise programda değişiklik yoktur.

3. Bölge Turnuvası Gençler Kategorisinde Yer Değişikliği..

Duyuru17-18 Ocak 2018`de yapılacak olan 2017-2018 İstanbul Okul Sporları 3. Bölge Turnuvası (Beylikdüzü) Gençler Genel ve Gençler Kızlar kategorileri Torium AVM (Haramidere-Esenyurt) Esenyurt İlçe Temsilciliği Salonuna (4.Kat-kapalı salon) alınmıştır. Katılacak takımlarımıza önemle duyurulur.

Not: 3.Bölge Turnuvası Minikler Genel ve Minikler Kızlar kategorileri ilan edildiği gibi Özel Beykent Uğur Okulları Kampüsünde yapılacaktır.

Program Duyurusu..

Duyuru2017-2018 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği 2. Bölge (Gaziosmanpaşa) ve 3. Bölge Turnuvası (Beylikdüzü) Gruplarında Küçükler-Kızlar ve Yıldızlar-Kızlar kategorileri katılım sayılarına göre 5 tur düzenlenecektir. Buna göre küçükler-kızlar ve yıldızlar-kızlar kategorilerinde 4. tur 16 Ocak 2018 Salı 12.30`dadır, bu kategoriler için Salı sabahı 9.30 da maç olmayacaktır.

Teknik Toplantı Duyurusu..

2018_okulspor_2ve3_bolge_afis_dikey15-18 Ocak 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan 2017-2018 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği 2. ve 3. Bölge Turnuvaları Teknik Toplantıları 10 Ocak 2018 Çarşamba günü 15.00`da turnuvaların gerçekleşeceği Okul Kampüsleri konferans salonlarında Okul sorumlu öğretmenlerinin katılımıyla yapılacaktır.

Yönerge 2.15 maddesi gereği okul sorumlu öğretmenlerinin takımlarına ait okul müdürü imzalı başvuru formlarını ve sporcu lisanslarını teknik toplantıya getirmeleri ve kayıt kontrol masasında ibraz etmeleri zorunludur.

2. Bölge Turnuvası Yeri: Gaziosmanpaşa ilçesinde Küçükköy Anadolu İmam Hatip Lisesi  ULAŞIM-KONUM 

3. Bölge Turnuvası Yeri: Özel Beylikdüzü Beykent Uğur Ortaokulu  ULAŞIM-KONUM 

 

İstanbul Okul Sporları 2. ve 3. Bölge Turnuvalarıyla Devam Edecek..

2018_okulspor_2ve3_bolge_afis_dikey2017-2018 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği 15-18 Ocak 2018 tarihlerinde 2. ve 3. Bölge Turnuvalarıyla devam ediyor. Turnuvalar Avrupa Yakasındaki resmi ve özel okulların katılımına açıktır.

2. Bölge Turnuvası Gaziosmanpaşa ilçesinde Küçükköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonuda, 3. Bölge Turnuvası ise Özel Beylikdüzü Beykent Uğur Ortaokulu ev sahipliğinde yapılacaktır.

Turnuva formatına göre; okullar her kategoride 4 asıl+2 yedek sporcuyla kategorilere katılabilirler. Birden fazla katılım talepleri son başvuru tarihi sonrası gelen toplam başvuru sayısına göre değerlendirilecektir.

Her turruva grubunda; Minikler, Küçükler,Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde ve her kategoride genel ve kızlar kategorileri ayrı olarak toplamda 8 kategoride düzenlenecektir.

Kayıt için yönergede belirtilen başvuru adımları izlenmelidir. Kayıtlar turnuva sayfasından online kayıt yöntemiyle 25 Aralık 2017 Pazartesi günü başlayacaktır. Ayrınıtılı bilgiye turnuva yönergelerinden ulaşabilirsiniz.

Bölge Turnuvalarında genel kategorilerde ilk 6 ve kız kategorilerinde ilk 4`te yer alacak takımlar Şubat 2018 tarihlerinde düzenlenecek İstanbul Okul Sporları Final Turnuvasına katılım hakkı elde edecektir. Final Turnuvası tarihleri ve yeri daha sonra turnuva sayfasında yayımlanacaktır.

DUYURU: Turnuva kayıtları online kayıt yöntemiyle haberin devamında turnuva sayfasında başlamıştır. Online kayıt işlemini yapan okullar başvuru formu çıktı alınarak okul müdürü imzalı-onaylı olarak formu taratıp okulspor2018@istanbultsf.org e-posta adresine ulaştırmalıdır (Online kayıt sonrası sporcu listesi word formatında indirilip, çıktı alınabilmektedir).

DUYURU-2: Başvuru formu boş örneği word formatında haberin devamında yer almaktadır.

YÖNERGE     BAŞVURU FORMU     ONLINE KAYIT 

1. Bölge Okul Takım Listeleri Yayımlandı..

Duyuru2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 1. Bölge Turnuvası (Üsküdar) okul takım listeleri her kategori için turnuva sayfası üst menüsünde yayımlanmıştır. Okul sorumlularının takım listelerini kontrol etmeleri önemle rica olunur.

2017-18 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği 1. Bölge Turnuvası..

2018_okulspor_1bolge_afiss_dikeyG.S.G.M. Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve 38 spor branşında M.E.B.`na bağlı olarak düzenlenen Okul Sporları Turnuvası başlıyor..

Turnuva İstanbul geneli 3 bölge turnuvası ve bölge turnuvalarından dereceye girecek okul takımlarından oluşacak İstanbul Final Turnuvası formatında yapılacaktır.

1. Bölge (Anadolu Yakası) Turnuvası 11-15 Aralık 2017 tarihleri arasında Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezinde düzenlenecektir.

Turnuva formatına göre; okullar her kategoride 4 asıl+2 yedek sporcuyla kategorilere katılabilirler. Birden fazla katılım talepleri son başvuru tarihi sonrası gelen toplam başvuru sayısına göre değerlendirilecektir.

Her turruva grubunda; Minikler, Küçükler,Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde ve her kategoride genel ve kızlar kategorileri ayrı olarak toplamda 8 kategoride düzenlenecektir.

Kayıt için yönergede belirtilen başvuru adımları izlenmelidir. 1. Bölge Turnuvası son başvuru tarihi: 5 Aralık 2017 Salı 17.00`dır. Diğer bölge turnuvaları ileriki tarihlerde düzenlenecek olup detaylı bilgi turnuva sayfasında yayımlanacaktır.

DUYURU: 1. Bölge Grubu turnuva kayıtları turnuva sayfasında başlamıştır.

   1. Bölge-Turnuva Yönergesi     Turnuva Afişi