2017-2018 İstanbul Okul Sporları Finali Ödül Töreniyle Sona Erdi..

okulspor2018_toren2

2017-2018 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği Finali 15-16 Şubat 2018 tarihlerinde düzenlenen Minikler ve Gençler kategorileriyle sona erdi. UPS Spor Kulübünün katıkılarıyla düzenlenen Zeytinburnu UPS Spor Kompleksinde düzenlenen turnuvada Minikler ve Gençler kategorilerinde 6 tur sonunda dereceye giren takımlar ödülleri düzenlenen kapanış töreninde aldılar. Dereceye giren takımlara ödülleri GHSİM Zeytinburnu İlçe Müdürü Cüneyt Aytop , İl Temsilcisi Rıza Öney, UPS Spor Salonu Genel Koordinatörü Semra Demirer, İl Temsilcisi Yardımcısı ve turnuva genel koordinatörü Talha Emre Akıncıoğlu ve Zeytinurnu İlçe Temsilcisi-Turnuva Direktörü Mine Yılmaz tarafından sunuldu.

Dereceye giren takımlara ve fotoğraflara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz. Okul takımlarımızı tebrik ediyor, Gençler kategorisinde dereceye giren takımlarımıza Türkiye Okul Sporları Bölge Turnuvasında başarılar diliyoruz.   FOTO GALERİ 

İstanbul Okul Sporları Finalinde Küçükler ve Yıldızlar Ödül Töreni..

okulspor2018_kucukler_yildizlar 2017-2018 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği Finali Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde 13-14 Şubat 2018 tarihlerinde düzenlendi. Zeytinburnu UPS Spor Kompleksinde düzenlenen turnuva İstanbul Bölge Turnuvalarından gelen başarılı okul takımlarının kıyasıya mücadelesine sahne oldu. 4 kategoride dereceye giren takımlara ödülleri Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt, GHSİM Zeytinburnu İlçe Müdürü Cüneyt Aytop , İl Temsilcisi Rıza Öney, UPS Spor Salonu Genel Koordinatörü Semra Demirer, Zeytinburnu İlçe M.E.M. okullararası Spor Koordinatörü Berkan Kabak ve Turnuva Direktörü Mine Yılmaz tarafından sunuldu.

Dereceye giren takımlar, sıralamalar ve fotoğraflar turnuva sayfasında yayımlanmıştır. Okul takımlarımızı tebrik ediyor, dereceye giren takımlarımıza Türkiye Okul Sporları Bölge Turnuvasında başarılar diliyoruz.   FOTO GALERİ 

İstanbul Okul Sporları Finali Başlıyor..

okulspor2018_2okulspor2018_1

2017-2018 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği 13 Şubat 2018`de başlıyor.. Turnuvanın gerçekleştirileceği Zeytinburnu UPS Spor Salonu maçlar için hazır hale getirildi. Turnuva Küçükler ve Yıldızlar kategorisinde 13 Şubat 2018 Salı 09.00-09.30 kayıt kontrol, 09.30 Teknik Toplantı ve açılış töreninin ardından ilk tur maçlarıyla başlayacaktır.

Tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz. Ulaşım bilgisi için tıklayınız..

Final Turnuvası Takım Listeleri Yayımlandı..

DuyuruFinal Turnuvası sporcu listeleri her kategori için turnuva sayfasında yayımlanmıştır (üst menüde). Okulların listelerde takım listelerini kontrol etmeleri gerekmektedir.

* Final turnuvası asıl kayıtlı takım listesi için tıklayınız.. Turnuva günü yedek takım katılımı yapılmayacaktır.  FİNALİSTLER LİSTESİ 

İletişim: okulspor2018@istanbultsf.org

3. Bölge Turnuvası`nda Ödül Töreni Heyecanı..

43

2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 3. Bölge Turnuvası 15-18 Ocak 2018 tarihleri arasında Özel Beylikdüzü Beykent Uğur Ortaokulu`nda düzenlenedi. Turnuvaya İstanbul 3. Bölge Okullarının yoğun ilgisiyle 227 Okul ve 1.107 sporcu katılımı gerçekleşti. 8 kategoride düzenlenen turnuva sonunda dereceye giren okullara ödülleri düzenlenen ödül töreninde sunuldu. Ödülleri İstanbul İl Temsilcisi Yardımcısı Talha Emre Akıncıoğlu, Özel Beylikdüzü Beykent Uğur Anadolu Lisesi Müdürü Öner Nurdan Aydın, Özel Beylikdüzü Beykent Uğur İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü İnci Uzun Özel, turnuva başhakemi NA Burak Bilgen, Beylikdüzü İlçe Temsilcisi Turgay Ülker, Büyükçekmece İlçe Temsilcisi Yakup Coşkun, Esenyurt İlçe Temsilcisi Zeki Sarıkavak ve İl Hakem Kurulu Asbaşkanı ve Gençler kategorisi Başhakemi FA Bilge İbrahim Özel sundu.

Genel kategorilerde ilk 6 takım ve kızlar kategorilerinde ilk 4 takım Şubat 2018 tarihlerinde yapılacak olan İstanbul Okul Sporları Finaline katılma hakkı kazandı. Turnuvaya katılan ve dereye giren takımlarımızı kutluyoruz.

Turnuvadan sonuçlar-sıralamalar ve fotoğraflara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz. FOTO GALERİ 

2. Bölge Turnuvası Ödül Töreniyle Sona Erdi..

2.bolge_toren_2018

2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 2. Bölge Turnuvası 15-18 Ocak 2018 tarihleri arasında Gaziosmanpaşa Küçükköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda düzenlenedi. 8 kategoride düzenlenen turnuvaya 192 Okul ve 1.000 sporcu katılım gösterdi. Turnuvanın açılışını Gazisomapaşa Kaymakamı Oktay Çağatay, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Gaziosmanpaşa GHSİM İlçe Müdürü Naci Usta`nın gerçekleştirdiği turnuva düzenlenen 6 turun ardından sona erdi.

Turnuva sonunda dereceye giren sporcular ödüllerini düzenlenen kapanış töreninde aldılar. Genel kategorilerde ilk 6 takım ve kızlar kategorilerinde ilk 4 takım Şubat 2018 tarihlerinde yapılacak olan İstanbul Okul Sporları Finaline katılma hakkı kazandı. Turnuvaya katılan ve dereye giren takımlarımızı kutluyoruz.

Turnuvadan sonuçlar-sıralamalar ve fotoğraflara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.   FOTO GALERİ  

Program Duyurusu..

Duyuru2017-2018 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği 2. Bölge Turnuvası (Gaziosmanpaşa) Minikler Kızlar ve Gençler Kızlar kategorisi ile 3. Bölge Turnuvası (Beylikdüzü) Gençler-Kızlar kategorisi katılım sayılarına göre 5 tur düzenlenecektir. Buna göre bu kategorilerde 4. tur 18 Ocak 2018 Perşembe 12.30`dadır.

3. Bölge (Beylikdüzü) Gençler-Genel kategorisinde 4. tur 18 Ocak 2018 Perşembe 10.30`a alınmıştır. Diğer kategorilerde ise programda değişiklik yoktur.

3. Bölge Turnuvası Gençler Kategorisinde Yer Değişikliği..

Duyuru17-18 Ocak 2018`de yapılacak olan 2017-2018 İstanbul Okul Sporları 3. Bölge Turnuvası (Beylikdüzü) Gençler Genel ve Gençler Kızlar kategorileri Torium AVM (Haramidere-Esenyurt) Esenyurt İlçe Temsilciliği Salonuna (4.Kat-kapalı salon) alınmıştır. Katılacak takımlarımıza önemle duyurulur.

Not: 3.Bölge Turnuvası Minikler Genel ve Minikler Kızlar kategorileri ilan edildiği gibi Özel Beykent Uğur Okulları Kampüsünde yapılacaktır.

Program Duyurusu..

Duyuru2017-2018 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği 2. Bölge (Gaziosmanpaşa) ve 3. Bölge Turnuvası (Beylikdüzü) Gruplarında Küçükler-Kızlar ve Yıldızlar-Kızlar kategorileri katılım sayılarına göre 5 tur düzenlenecektir. Buna göre küçükler-kızlar ve yıldızlar-kızlar kategorilerinde 4. tur 16 Ocak 2018 Salı 12.30`dadır, bu kategoriler için Salı sabahı 9.30 da maç olmayacaktır.

Teknik Toplantı Duyurusu..

2018_okulspor_2ve3_bolge_afis_dikey15-18 Ocak 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan 2017-2018 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği 2. ve 3. Bölge Turnuvaları Teknik Toplantıları 10 Ocak 2018 Çarşamba günü 15.00`da turnuvaların gerçekleşeceği Okul Kampüsleri konferans salonlarında Okul sorumlu öğretmenlerinin katılımıyla yapılacaktır.

Yönerge 2.15 maddesi gereği okul sorumlu öğretmenlerinin takımlarına ait okul müdürü imzalı başvuru formlarını ve sporcu lisanslarını teknik toplantıya getirmeleri ve kayıt kontrol masasında ibraz etmeleri zorunludur.

2. Bölge Turnuvası Yeri: Gaziosmanpaşa ilçesinde Küçükköy Anadolu İmam Hatip Lisesi  ULAŞIM-KONUM 

3. Bölge Turnuvası Yeri: Özel Beylikdüzü Beykent Uğur Ortaokulu  ULAŞIM-KONUM