Ana Menü'e dön

Başvuru

– 2017-2018 İstanbul Bölge Turnuvaları sonunda Genel kategorilerde ilk 6 takım ve kızlar kategorilerinde ilk 4 takım 2017-2018 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliğine katılma hakkı kazanmıştır. Kontenjan sonrası her kategoride sıradaki 5 takımın ise yedek kayıt hakkı vardır.

– Final Turnuvası Başvuraları sayfanın devamında başlamıştır. Son başvuru tarihi 8 Şubat 2018 Perşembe 20.00`dır.

– İstanbul Final Turnuvasına katılım hakkı elde eden takımlar ile yedek katılım hakkı olan takımlar için okul sorumlusu/çalıştırıcısı tarafından Final Turnuvası son başvuru tarihine kadar http://istanbultsf.org/okulspor turnuva sayfası üzerinden online kayıt yaptırmalı ve başvuru formunu çıktı alarak okul müdürü imzalı olarak turnuva e-posta adresine göndermelidir. Turnuva sitesinde yayımlanacak listede okul takım ismini ve kategorisini okul sorumlusu/çalıştırıcısı kontrol etmelidir. Olası bir hata durumunda, okul sorumlusu/çalıştırıcısı turnuva iletişim e-posta adresine Final turnuvası son başvuru tarihi öncesi talebini yazılı olarak bildirmesi gerekir.  Başvuru formunu indirmek için tıklayınız..

– Son başvuru tarihine kadar asıl katılım hakkı bulunan takımın başvuru yapmaması durumunda İstanbul Final Turnuvasına katılım hakkını kaybeder ve sıradaki başvurusunu yapmış yedek katılım hakkı bulunan takım asıl katılım hakkı kazanacaktır.