29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Satranç Turnuvalarıyla Kutladık..

29ekim-cumhuriyet-bayrami-istanbul29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı İstanbul`un 10 ilçesinde 1.000 sporcunun üzerinde katılımla satranç turnuvalarıyla kutladık. Turnuvalarımız Arnavutköy, Bahçelievler, Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Fatih, Maltepe, Sultanbeyli ve Tuzla ilçelerimizde ilçe temsilcilerimiz organizasyonunda Belediyelerimiz ve özel kurumların da desteğiyle düzenlendi.

Bahçelievler ilçesinde Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde düzenlenen ve 250 sporcunun 3 kategoride mücadele ettiği turnuvada; A Kategorisinde Asım Turan, B kategorisinde: Oğuzhan Göktürk Yağşi, Küçükler Kategorisinde ise Eser Sarıkaya şampiyon oldu. Sporcular kupa ve madalyalarının yanında Bahçelievler Belediyesi tarafından her kategoride Tam-Yarım-Çeyrek Cumhuriyet Altını ile ödüllendirildi.

Düzenlenen turnuva gruplarında; Arnavutköy`de Gizem Kısa, Bakırköy`de Kuzey Bayındır, Beylikdüzü`nde Tolga Ülker, Büyükçekmece`de Ayberk Gürses, Esenyurt`ta Bulut İlbilgi, Fatih`te Dimes Alerli,  Maltepe`de Emre Demirbaş, Sultanbeyli`de Muhammed Taşkaya ve Tuzla`da Başar Aslandoğan şampiyon olarak Cumhuriyet Kupasını kazandılar.

Turnuvaya katılan ve dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ediyor, turnuva organizasyonlarında emeği geçen ilçe temsilcilerimiz, hakemlerimiz ve turnuvalara destek veren Bahçelievler Belediyesi, Bakırköy Belediyesi, Fatih Belediyesi, Sevinç Koleji, Torium AVM ve Plato AVM`ye teşekkür ediyoruz. Turnuvalardan fotoğraflar ve sonuçlar haberin devamında yayımlanmıştır. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun..

Bu girişin kalanını oku »

DUYURU..

duyuru29-30 Ekim 2016 tarihlerinde çeşitli ilçelerimizde düzenlenecek olan Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvaları sporcu listeleri her ilçe grubu için turnuva sayfası üst menülerinde yayımlanmıştır.

Bahçelievler grubu için kayıtlar en son 28 Ekim 2016 Cuma 21.00`a kadar uzatılmıştır. Ayrıca, tümilçe gruplarına kayıt sırasında katılacağı ilçeyi belirtmeyen sporcuların listesi de haberin devamında yayımlanmıştır. Bu sporcularımız en geç 28 Ekim 2016 Cuma 21.00`a kadar turnuva e-posta adresine bilgi vermeleri durumunda Bahçelievler`deki turnuva grubuna katılım gösterebilirler.

Tüm sporcularımıza başrılar dileriz.

    Grup Belirtmeyen Sporcuların Listesi  

Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası – Sultanbeyli Grubu..

29ekim-sultanbeyli-afis29 Ekim Cumhuriyet Cumhuriyet Kupası Sultanbeyli grubunda Plato AVM`de 29-30 Ekim 2016 tarihlerinde düzenlenecektir. Turnuvada ilk 3 dereceye girecek sporculara Plato AVM sponsorluğunda hediye çeki ödülü verilecektir.

Detaylı bilgi ve yönergeye turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.

  TURNUVA AFİŞİ 

Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası – Bahçelievler Grubu..

29ekim_afis_bahcelievler-s29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası 10 ilçemizde düzenlenecektir. Tüm turnuvalar her yaştan sporcunun katılımına açıktır.

Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde düzenlenecek turnuva için başvuru süresi bir süre için uzatılmıştır. Turnuva 30 Ekim 2016 Pazar günü, 15dk+5 sn düşünme süresinde hızlı satranç turnuvası olarak 7 tur ve 3 kategoride yapılması planlanmıştır. Turnuva sonunda her kategoride dereceye girecek sporcular Bahçelievler Belediyesi tarafından 1.`ye Tam, 2.`ye Yarım ve 3.`ye Çeyrek Cumhuriyet Altını ile ödüllendirilecektir.

  Yönerge      Online Kayıt 

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvaları 10 İlçemizde..

29ekim2016_afiss29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası 10 ilçemizde düzenlenecektir. Tüm turnuvalar her yaştan sporcunun katılımına açıktır.
Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde düzenlenecek turnuva 3 kategoride yapılacaktır. Turnuva 30 Ekim 2016 Pazar günü, 15dk+5 sn düşünme süresinde hızlı satranç turnuvası olarak 7 tur yapılması planlanmıştır. Turnuva sonunda her kategoride dereceye girecek sporcular Bahçelievler Belediyesi tarafından 1.`ye Tam, 2.`ye Yarım ve 3.`ye Çeyrek Cumhuriyet Altını ile ödüllendirilecektir.
Arnavutköy, Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Fatih, Maltepe, Sultanbeyli ve Tuzla ilçelerimizdeki turnuvalar ise İlçe Temsilcilerimiz organizasyonunda çeşitli merkezlerde düzenlenecektir. Bu ilçelerimizdeki turnuvaların 29-30 Ekim 2016 tarihlerinde 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD turnuvası olarak düzenlenmesi planlanmıştır.
Tüm ilçelerde düzenlenecek turnuvaların kayıtları 12 Ekim 2016 Çarşamba 21.00`dan itibaren turnuva sayfasında online kayıt yöntemiyle başlayacaktır. Turnuvalarla ilgili detaylı bilgi, yer bilgisi, program saatlerine turnuva yönergelerinden ulaşabilirsiniz.

  Yönerge      Online Kayıt