2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birincisi Melih Kaan Can..

2019_istyildirim_kapanis

2018-2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği Turnuvası 22 Haziran 2019 Cumartesi günü düzenlendi. Torium AVM ve BESEM katkılarıyla düzenlenen turnuvaya 300 sporcu katılım gösterdi. 11 tur yapılan turnuva sonunda dereceler:

1. Melih Kaan Can  2. FM Volkan Sevgi  3. Bekir Sami Konduk  4. Abdullah Dinke  5. Ataberk Eren  6. Bulut İlbilgi  7. Serdar İhsan sarıkavak  8. Adar Tarhan  9. Asım Turan  10. Kaan Baransel 

Kategori Ödüllerinde ise: En başarılı Bayan Sporcu: Aleyna Demir; En başarılı Emektar Sporcu: Halil Taş; En başarılı Yıldız Sporcu: Sedar İhsan Sarıkavak; En Başarılı Küçük Sporcu: Adar Tarhan; En başarılı Ratingsiz Sporcu: Yiğit Taşçı oldu.

Dereceye giren sporcular kupa-madalya ödüllerinin yanı sıra Torium AVM-BESEM tarafından toplamda 1.500 TL maddi ödül ile ödüllendirildiler. Dereceye giren sporculara ödülleri İl Temsilcisi Rıza Öney, Esenyurt İlçe Temsilcisi Zeki Sarıkavak ve turnuva başhakemi IA Fuat Ergür tarafından sunuldu. Turnuvaya katılan ve dereye giren sporcularımızı tebrik ediyor, turnuvaya katkılarından dolayı Torium AVM ve BESEM`e teşekkür ediyoruz. Turnuvadan dereceler ve fotoğraflar turnuva sitesinde yayımlanmıştır.  FOTO GALERİ  

Bu girişin kalanını oku »

Sporcu Listesi Yayımlandı..

DuyuruTurnuva sporcu listesi turnuva yönergesi 2.3 maddesine göre maksimum ratinge göre sıralanarak asıl ve yedek liste olarak turnuva sayfası üst menüsünde yayımlanmıştır. Turnuvaya katılamayacak sporcu varsa en kısa sürede kayıt iptal işlemi yapmalıdır. Kayıt iptal olması durumunda sırasıyla yedek sporcular turnuvaya dahil edilir, liste periyodik güncellenecektir. Turnuva günü kayıt kontrol süresi içinde gelmeyen asıl sporcular yerine de turnuva alanına gelip kayıt kontrol işlemini yapan sırasıyla yedek sporcular turnuvaya dahil edilebilecektir.  Turnuvaya katılacak tüm sporculara başarılar dileriz.

KAYIT İPTAL

2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği 22 Haziran 2019 Cumartesi..

istanbul_blitz2019_afis2018-2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği 22 Haziran 2019 Cumartesi günü Torium AVM ve BESEM katkılarıyla Torium AVM-Esenyurt`ta düzenlenecektir. Turnuvanın 3dk+2 sn düşünme süresinde 11 tur yapılması planlanmıştır. Turnuva kayıtları turnuva sayfasında 1 Haziran 2019 Cumartesi 20.00`dan itibaren başlayacatır. Turnuva açık kategori olarak düzenlenecek olup turnuva sonunda birinci olacak sporcu "2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birincisi" ünvanını kazanacaktır.

Turnuvada dereceye girecek sporcular toplamda Torium AVM-BESEM sponsorluğunda toplamda 1.500 TL maddi ödül kazanacaklardır. Ayrıca, en başarılı küçük, genç, bayan, emektar ve ratingsiz sporcuya madalya ödülleri verilecektir.

   Turnuva Yönergesi   Turnuva Afişi   Online Kayıt