*Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Turnuvalarla ilgili detaylı bilgiler turnuva haberlerindedir. Son Güncelleme: 03.05.2024
Etkinlik | Organizasyon | Yer | Tarih |
---|---|---|---|
Beyoğlu Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Beyoğlu | Beyoğlu | 6-7 Ocak 2024 |
Yeşilay Satranç Turnuvası | Yeşilay | Üsküdar | 6-7 Ocak 2024 |
İSD 1943 Satranç365 Metrocity AVM Satranç Turnuvası | İSD | Beşiktaş | 6-7 Ocak 2024 |
BJK-Kabataş Vakfı Okulları 2. Hakkı (Baba) Yeten Satranç Turnuvası | BJK-Kabataş Vakfı Okulları | Üsküdar | 7 Ocak 2024 |
İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 3. Bölge Satranç Turnuvası Gençler Kategorisi | GSİM & TSF Esenyurt | Esenyurt | 8-9 Ocak 2024 |
İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 3. Bölge Satranç Turnuvası Küçükler-Yıldızlar Kategorisi | GSİM & TSF Esenyurt | Esenyurt | 10-11 Ocak 2024 |
33. Eyüboğlu Eğitim Kurumları Uluslararası Elit Satranç Turnuvası | Eyüboğlu Eğitim Kurumları | Ümraniye | 10-14 Ocak 2024 |
33. Eyüboğlu Eğitim Kurumları Uluslararası Satranç Turnuvası | Eyüboğlu Eğitim Kurumları | Ümraniye | 12-14 Ocak 2024 |
İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 1. Bölge Satranç Turnuvası Gençler Kategorisi | GSİM & TSF Pendik | Esenyurt | 15-16 Ocak 2024 |
İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 2. Bölge Satranç Turnuvası Gençler Kategorisi | GSİM & TSF Sarıyer | Sarıyer | 15-16 Ocak 2024 |
İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 1. Bölge Satranç Turnuvası Küçükler-Yıldızlar Kategorisi | GSİM & TSF Pendik | Pendik | 17-18 Ocak 2024 |
İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği 2. Bölge Satranç Turnuvası Küçükler-Yıldızlar Kategorisi | GSİM & TSF Sarıyer | Sarıyer | 17-18 Ocak 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Zeytinburnu İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Zeytinburnu | Zeytinburnu | 17-18 Ocak 2024 |
KYGM Yurtlararası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Bakırköy | Bakırköy | 19 Ocak 2024 |
Esenyurt Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Esenyurt | Esenyurt | 20-27 Ocak 2024 |
ASHB Çocuk Hizmetleri Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Bahçelievler | Bahçelievler | 24 Ocak 2024 |
Adalar Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Adalar | Adalar | 27-28 Ocak 2024 |
2023-2024 Adalar Kadınlar Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Adalar | Adalar | 3-4 Şubat 2024 |
AROMA - İstiklal Satranç Spor Kulübü Kulüplerarası Takım Satranç Turnuvası | İstiklal Satranç Spor Kulübü | Beyoğlu | 3-18 Şubat 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Başakşehir İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Başakşehir | Başakşehir | 7 Şubat 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Maltepe İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Maltepe | Maltepe | 9 Şubat 2024 |
2023-2024 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF İstanbul | Beyoğlu | 10-11 Şubat 2024 |
Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Gençler Satranç Turnuvası | Nazmi Arıkan Fen Bilimleri | Eyüpsultan | 10 Şubat 2024 |
Bakırköy Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Bakırköy | Bakırköy | 10-12 Şubat 2024 |
Bakırköy İlçe Okulararası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Bakırköy | Bakırköy | 12-13 Şubat 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Çekmeköy İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Çekmeköy | Çekmeköy | 14 Şubat 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Bakırköy İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Bakırköy | Bakırköy | 14-15 Şubat 2024 |
AROMA - İstiklal Satranç Spor Kulübü Yıldırım Satranç Turnuvası | İstiklal Satranç Spor Kulübü | Beyoğlu | 18 Şubat 2024 |
İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası Finali Gençler Kategorisi | GSİM & TSF İstanbul | Sarıyer | 20-21 Şubat 2024 |
İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası Finali Küçükler ve Yıldızlar Kategorisi | GSİM & TSF İstanbul | Sarıyer | 22-23 Şubat 2024 |
İSD 1943 - Satranç Akademisi - Metrocity AVM Satranç Turnuvası | GSİM & TSF İstanbul | Sarıyer | 24-25 Şubat 2024 |
İstMarina AVM 3. Satranç Turnuvası | İstMarina AVM | Kartal | 24-25 Şubat 2024 |
Üsküdar Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Üsküdar | Üsküdar | İlan Edilecektir |
Ümraniye Belediyesi Okullararası Satranç Turnuvası | Ümraniye Belediyesi | Ümraniye | 4-6 Mart 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Arnavutköy İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Arnavutköy | Arnavutköy | 6-7 Mart 2024 |
Küçükçekmece Belediyesi 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Satranç Turnuvası | Küçükçekmece Belediyesi | Küçükçekmece | 9-10 Mart 2024 |
KAHEV Tıp Bayramı Haftası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF İstanbul & KAHEV | Esenyurt | 9-10 Mart 2024 |
Suriçi Kupası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Fatih | Fatih | 12-13 Mart 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Esenyurt İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Esenyurt | Esenyurt | 14 Mart 2024 |
10. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası | İstanbul Tabip Odası | Fatih | 16-17 Mart 2024 |
Rotary Dünya Kadınlar Günü Satranç Turnuvası | Rotary Kulübü | Beşiktaş | 16-17 Mart 2024 |
Beylikdüzü Belediyesi Çanakkale Geçilmez Satranç Turnuvası | Beylikdüzü Belediyesi | Beylikdüzü | 16-17 Mart 2024 |
İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası | GSİM & TSF İstanbul | Esenyurt | 23-24 Mart 2024 |
İstek Okulları 5. Mavi Kale Satranç Turnuvası | İstek Okulları | Kadıköy | 23-24 Mart 2024 |
Esenler Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Esenler | Esenler | 23-24 Mart 2024 |
Silivri Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Silivri | Silivri | 23-24 Mart 2024 |
Adalar Kütüphane Haftası Adalar Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Adalar | Adalar | 23-24 Mart 2024 |
Dersflix Liselerarası Yıldırım Satranç Turnuvası | Dersflix | Ataşehir | 24 Mart 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Esenler İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Esenler | Esenler | 26-27 Mart 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Sultangazi İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Sultangazi | Sultangazi | 28-29 Mart 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Kartal İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Kartal | Kartal | 28-29 Mart 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Beykoz İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Beykoz | Beykoz | 30 Mart 2024 |
SEV Satranç Günü 6. Satranç Turnuvası | SEV Okulları | Üsküdar | 30 Mart 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Adalar İlçesi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Adalar | Adalar | İptal |
Sarıyer Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Sarıyer | Sarıyer | 6-7 Nisan 2024 |
Sultangazi Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Sultangazi | Sultangazi | 13-14 Nisan 2024 |
İstanbul 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF İstanbul & KAHEV | Esenyurt | 20-21 Nisan 2024 |
Sultanbeyli 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Sultanbeyli | Sultanbeyli | 20-21 Nisan 2024 |
Sultangazi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Sultangazi | Sultangazi | 20-21 Nisan 2024 |
Silivri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Silivri | Silivri | 20-21 Nisan 2024 |
Ömer Kayhan Anma Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Başakşehir | Başakşehir | 20-21 Nisan 2024 |
İSD 1943 - Apaydın Satranç - Metrocity AVM Satranç Turnuvası | İSD | Beşiktaş | 20-21 Nisan 2024 |
AROMA İstiklal Satranç Spor Kulübü Hızlı Satranç Turnuvası | İstiklal Satranç S.K. | Beyoğlu | 21 Nisan 2024 |
Martı Kafe Satranç Turnuvası | Martı Kafe | Maltepe | 21 Nisan 2024 |
Allianz Sigorta Kurumiçi Satranç Turnuvası | Allianz Sigorta | Ataşehir | 25 Nisan 2024 |
Hayk Nişan Spor Festivali Satranç Turnuvası | Hayk Nişan Spor Festivali | Üsküdar | 25-26 Nisan 2024 |
2023-2024 İstanbul Gençler Satranç İl Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF İstanbul & Yeşilay | Esenyurt | 27-28 Nisan 2024 |
Kartal Belediyesi 23 Nisan Satranç Turnuvası | Kartal Belediyesi | Kartal | 27-28 Nisan 2024 |
Beykoz 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Beykoz | Beykoz | 27-28 Nisan 2024 |
Büyükçekmece 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Büyükçekmece | Büyükçekmece | 27-28 Nisan 2024 |
Vega Okulları Satranç Turnuvası | Vega Okulları | Başakşehir | 27 Nisan 2024 |
Erdem Koleji 2. Satranç Turnuvası | Erdem Koleji | Çekmeköy | 27 Nisan 2024 |
2023-2024 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF İstanbul | Beyoğlu | 4-5 Mayıs 2024 |
İstanbul Erkek Lisesi Liselerarası Takım Satranç Turnuvası | İstanbul Erkek Lisesi | Fatih | 4-5 Mayıs 2024 |
Ataşehir Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Ataşehir | Ataşehir | 4-5 Mayıs 2024 |
Beykoz Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Beykoz | Beykoz | 4-5 Mayıs 2024 |
Bilfen Yenişehir Kurumiçi Hızlı Satranç Turnuvası | Bilfen | Ümraniye | 5 Mayıs 2024 |
Bilfen Çamlıca Kurumiçi Hızlı Satranç Turnuvası | Bilfen | Üsküdar | 5 Mayıs 2024 |
Esenyurt İlçe Okullararası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Esenyurt | Esenyurt | 7 Mayıs 2024 |
Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu Satranç Turnuvası | Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu | Şişli | 6-8 Mayıs 2024 |
İstanbul Üniversitesi En Uygar Merkezi Satranç Turnuvası | GSİM & TSF İstanbul | Fatih | 7 Mayıs 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Satranç Turnuvası Finali İlkokullar Kategorisi | GSİM & TSF İstanbul | Bakırköy | 8 Mayıs 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Satranç Turnuvası Finali Ortaokul Kategorisi | GSİM & TSF İstanbul | Bakırköy | 9 Mayıs 2024 |
Petrol Ofisi Okul Spor Kulüpleri Satranç Turnuvası Finali Lise Kategorisi | GSİM & TSF İstanbul | Bakırköy | 10 Mayıs 2024 |
Türkiye Engelliler Haftası Ulusal ELO Satranç Turnuvası | Küresel Engelliler | Maltepe | 11-12 Mayıs 2024 |
BJK Kabataş Vakfı Okulları Abdullah Ziya Kozanoğlu Satranç Turnuvası | BJK Kabataş Vakfı Okulları | Üsküdar | 11-12 Mayıs 2024 |
Nihat Erim İlkokulu Satranç Turnuvası | Nihat Erim İlkokulu | Kartal | 11-12 Mayıs 2024 |
Okyanus Kolejleri Kampüslerarası XVI. Satranç Turnuvası | Okyanus Kolejleri | Esenyurt | 11 Mayıs 2024 |
Kidsdorf Anaokullar 2. Satranç Şenliği | Kidsdorf | Sarıyer | 11 Mayıs 2024 |
Başakşehir İlçe Okullararası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Başakşehir | Başakşehir | 13-14 Mayıs 2024 |
Şişli İlçe Okullararası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Şişli | Şişli | 13-16 Mayıs 2024 |
Beşiktaş İlçe Okullararası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Beşiktaş | Beşiktaş | 15-16 Mayıs 2024 |
İstanbul 19 Mayıs Satranç Turnuvası | GSİM & TSF İstanbul | Esenyurt | 18-19 Mayıs 2024 |
Galatasaray Altyapı Gönüllüleri Satranç Turnuvası | Galatasaray Altyapı Gönüllüleri | Beşiktaş | 18 Mayıs 2024 |
AROMA - İstiklal Satranç S.K. 19 Mayıs Satranç Turnuvası | İstiklal Satranç S.K. | Beyoğlu | 18-19 Mayıs 2024 |
Adalar 19 Mayıs Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Adalar | Adalar | 18-19 Mayıs 2024 |
Esenler 19 Mayıs Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Esenler | Esenler | 18-19 Mayıs 2024 |
Sultanbeyli 19 Mayıs Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Sultanbeyli | Sultanbeyli | 18-19 Mayıs 2024 |
Sultangazi 19 Mayıs Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Sultangazi | Sultangazi | 18-19 Mayıs 2024 |
Birlikte Mutluyuz Satranç Turnuvası | TSF Maltepe | Maltepe | 18-19 Mayıs 2024 |
Saint Joseph Lisesi Fransız Liseleriarası Satranç Turnuvası | Saint Joseph Lisesi | Beyoğlu | 18-19 Mayıs 2024 |
Özel İlmek Koleji Anaokullar Satranç Şenliği Satranç Turnuvası | TSF Maltepe | Bağcılar | 18 Mayıs 2024 |
Türkiye Kulüpler Şampiyonası İstanbul İl Yarışmaları Turnuvası | GSİM & TSF İstanbul | Beyoğlu | 25-26 Mayıs 2024 |
İSD 1943 - Yeni Satranç - Metrocity AVM Satranç Turnuvası | İSD | Beşiktaş | 25-26 Mayıs 2024 |
Bahçelievler Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Bahçelievler | Bahçelievler | 25-26 Mayıs 2024 |
Büyükçekmece Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası | GSİM & TSF Büyükçekmece | Büyükçekmece | 25-26 Mayıs 2024 |
İstanbul Barosu 13. Hamle Sırası Savunmada Avukatlar Günü Satranç Turnuvası | İstanbul Barosu | Beyoğlu | 25-26 Mayıs 2024 |
Gaziosmanpaşa İlçe Okullararası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Gaziosmanpaşa | Gaziosmanpaşa | 25-26 Mayıs 2024 |
Akatlar Anaokulu 3. Satranç Şenliği | Akatlar Anaokulu | Beşiktaş | 26 Mayıs 2024 |
Boğaziçi Anaokulları Satranç Şenliği | Boğaziçi Üniversitesi | Beşiktaş | 1 Haziran 2024 |
İstanbul Satranç İl Birinciliği Final Turnuvası | GSİM & TSF İstanbul | İlan Edilecektir | .. 2024 |
Sancaktepe İlçe Okullararası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Sancaktepe | Sancaktepe | 3-4 Haziran 2024 |
Maltepe İlçe Okullararası Satranç Turnuvası | GSİM & TSF Maltepe | Maltepe | 4-7 Haziran 2024 |
Galatasaray Lisesi 12. Mekte-i Sultani Liselerarası Takım Satranç Turnuvası | Galatasaray Lisesi | Beyoğlu | 5-7 Haziran 2024 |
AROMA - İstiklal Satranç Spor Kulübü Kulüplerarası Satranç Turnuvası | İstiklal Satranç S.K. | Beyoğlu | 15-16 Haziran 2024 |