2015 İstanbul Takımlar Dostluk Turnuvası Yapıldı

SAM_9796_ust

Farklı meslek grupları ve engelli sporculardan oluşan takımların katıldığı 2015 İstanbul Takımlar Dostluk Turnuvası 10-11 Ocak 2015 tarihlerinde Bakırköy Ada Cafe de yapıldı. 14 takımın katıldığı ve 6 tur yapılan turnuva sonunda birinciliği yenilgisiz iki takım eş puan ile paylaştı. Eşitlik bozma sonucunda birinci Satranç Antrenörleri takımı, ikinci İstanbul Tabip Odası-A takımı olurken üçüncülüğü ise İstanbul Barosu-B Takımı kazandı. Dereceye giren takımlar Nezih Kitap evinden hediye çeki ödülleri kazandılar. Turnuvadan ve ödül töreninden fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.

Bu girişin kalanını oku »

2015 İstanbul Takımlar Dostluk Satranç Turnuvası Başlıyor

takimlar_dostluk_2015_afis_small_R1

 

Bu sezon ikincisi düzenlenecek olan "2015 İstanbul Takımlar Dostluk Satranç Turnuvası" 10-11 Ocak 2015 tarihlerinde Bakırköy ilçemizde gerçekleştirilecektir. Çeşitli meslek gruplarından katılımcıların ve engelli sporcuların oluşturacağı 4+2 sporculu takımlar arasında dostluk satranç turnuvası yapılması amaçlanmıştır.
Toplam 10 takım ile sınırlı turnuvaya başvuru için ekteki başvuru formu doldurularak yönerge iletişim adresine ulaştırılmalıdır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde açıklanmıştır.

 

DUYURU: Başvurusu onaylanan takımlar yayımlanmıştır.

 


ÖDÜL AÇIKLAMASI: Nezih Kitap Evi turnuvaya ödül sponsorluğu sağlamıştır. NEZİH KİTAP EVİ

Birinci Takıma 100 TL (takımın her oyuncusuna)nezih2
İkinci Takıma 75 TL (takımın her oyuncusuna)
Üçüncü Takıma 50 TL (takımın her oyuncusuna)

 

Adres : İsmail Enez Bulvarı, Osmaniye mahallesi Şirin sokak no 28 A / Bakırköy 
Bakırköy/Osmaniye'deki cumartesi pazarının tam karşısı / bakırköy adalet sarayına 100 metre
Metroya, Metrobüse, Bakırköy Metro minibüs son duraklarına ve Bakırköy E-5`e yürüme mesafesi 5 dk. 

2015 İstanbul Takımlar Dostluk Turnuvası Yapılıyor

SAM_9586 SAM_9638

2015 İstanbul Takımlar II. Dostluk Satranç Turnuvası 10 Ocak 2015 Cumartesi günü Bakırköy Ada Cafe`de başladı. Farklı meslek grubuplarından katılımcıları ve engelli sporcuları biraraya getiren turnuva bu yıl 14 takımının katılımıyla gerçekleşiyor. Turnuvanın açılışı İl Temsilcisi Rıza Öney ve Turnuva Direktörü Mehmet Emre Günay`ın katılımıyla yapıldı.

Bu girişin kalanını oku »