2019 Kağıthane İlçe Okul Sporları Turnuvası 12-13 Haziran 2019`da..

2019_kagithane_ilceokulspor_afis_dikey2018-2019 Kağıthane İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası 12-13 Haziran 2019 tarihlerinde Kağıthane İmece Spor Salonunda düzenlenecektir. Turnuva Minikler-Küçükler-Yıldızlar-Gençler kategorilerinde 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde düzenlenecek olup takımlar 4 asıl ve 2 yedek sporcudan oluşacaktır.

Turnuvaya kayıtlar turnuva sayfasında online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanacaktır.

DUYURU: Online kayıt sırasında okul spor lisans bölümü boş bırakılarak kayıt yapılabilir.

   Turnuva Yönergesi   Turnuva Afişi   Online Kayıt  

Biltes Koleji II. Geleneksel Satranç Turnuvası 3-4 Mart 2018`de..

biltes2018 afissBiltes Koleji tarafından 3-4 Mart 2018 tarihlerinde Biltes Koleji II. Geleneksel Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Küçükler (1-2-3-4. sınıflar) ve Yıldızlar (5-6-7-8. sınıflar) kategorilerinde düzenlenecektir ve her kategori 60 sporcu kontenjanlıdır.
Turnuva Kağıthane İlçe M.E.M.`e bağlı tüm ilkokul ve ortaokullar kayıt yaptırarak katılabilir. Turnuva 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde UKD hesaplamalarına dahil bireysel takım yarışması olarak düzenlenecek olup her okul takımı en fazla 4 (dört) sporcu ile katılabileceklerdir. Aynı takımın sporcuları birbirleriyle eşlendirilmeyecektir. Kontenjan olması durumunda kategorilerde birden fazla takımla da katılınabilecektir.
Turnuvaya kayıt için okullar takım sporcularını istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yapmalı ve online kayıt sonrası EK-1 Başvuru formunu okul müdürü imzalı olarak turnuva iletişim e-posta adresine iletmesi ile kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır.

Turnuva kayıtları haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
Turnuva Yönergesi      Turnuva Afişi     Başvuru Formu    Online Kayıt 

Vadi İstanbul Fen Bilimleri Okulları Satranç Turnuvası..

vadi istanbul_logoVadi İstanbul Fen Bilimleri Okulları (Kağıthane) tarafından 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde Kağıthane ilçesi ilkokul ve ortaokulların katılımına yönelik satranç turnuvası düzenlenecektir. Turnuva 3 kategoride 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur bireysel takım turnuvası olarak düzenlenecektir.
Turnuvaya okullar her kategoride en fazla 4 sporcudan oluşacak takımlarla katılabilecektir. Turnuvaya başvurular 18 Ocak 2018 Perşembe 14.00`dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online başvuru yöntemiyle yapılacak, online başvuru sonrası başvuru formu çıktı alınarak okul müdürü imzalı olarak turnuva organizasyonu e-posta adresine gönderilmelidir. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
   Turnuva Yönergesi   Başvuru Formu   Online Kayıt

Biltes Koleji Kağıthane İlçesi Bireysel Takım Turnuvası

biltes_turnuva_satranc_afisBiltes Koleji tarafından 7-8 Ocak 2017 tarihlerinde Bireysel Takım Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Küçükler (1-2-3-4. sınıflar) ve Yıldızlar (5-6-7-8. sınıflar) kategorilerinde düzenlenecektir ve her kategori 60 sporcu kontenjanlıdır.
Turnuva Kağıthane İlçe M.E.M.`e bağlı tüm ilkokul ve ortaokullar kayıt yaptırarak katılabilir. Turnuva bireysel takım yarışması olarak düzenlenecek olup her okul takımı en fazla 4 (dört) sporcu ile katılabileceklerdir. Aynı takımın sporcuları birbirleriyle eşlendirilmeyecektir. Turnuvaya kayıt için okullar takım sporcularını istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yapmalı ve online kayıt sonrası EK-1 Başvuru formunu okul müdürü imzalı olarak turnuva iletişim e-posta adresine iletmesi ile kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır. Turnuva online kayıtları 16 Aralık 2016 Cuma 16.00`dan itibaren başlayacaktır.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.

Turnuva Yönergesi  Turnuva Afişi    Online Kayıt   Başvuru Formu