Satranç Eğitimleri

Türkiye Satranç Federasyonu Eyüpsultan İlçe Temsilciliği olarak satranç eğitimlerimiz Axis İstanbul AVM'de devam etmektedir.

 

Adres: AXİS İstanbul AVM – Topçular, Osman Gazi Cd. No:2, 34055 Eyüpsultan/İstanbul (Bayrampaşa Metro Durağı Yanı)

2019-2020 Eyüpsultan Satranç İlçe Birinciliği

2019-2020 Eyüpsultan Satranç İlçe Birinciliği 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde AXİS İstanbul AVM'de gerçekleştirilecektir.

Adres: AXİS İstanbul AVM – Topçular, Osman Gazi Cd. No:2, 34055 Eyüpsultan/İstanbul (Bayrampaşa Metro Durağı Yanı)

Turnuva bilgileri için tıklayınız.

Yaz Satranç Okulu

Eyüp Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Temsilciliğimizin ortaklaşa yürüttüğü çalışma ile 8 yaş altı ve 12 yaş altı çocuklar için Yaz Satranç Okulu açılacaktır.

Katılmak isteyen kursiyerlerin mustafacolak35@gmail.com mail adresine Ad Soyad, T.C. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi (Gün-Ay-Yıl) ve İletişim Telefonlarını yazmaları gerekmektedir.

Ziyaretçilerimize duyurulur.

DUYURU – AXİS İSTANBUL BABALAR GÜNÜ TURNUVASI

17-18 Haziran 2017 tarihlerinde AXIS İstanbul Alışveriş Merkezi'nde (Bayrampaşa Metro Durağının Yanı) gerçekleştireceğimiz AXİS İstanbul Babalar Günü Turnuvası'nda ilk üç dereceye giren takım ve sporculara madalya verilecektir.

 

Not: Turnuvaya bireysel olarak kayıt yaptıran sporcular turnuva öncesinde, organizasyon yerine takım halinde gelmeleri halinde turnuvamıza katılabileceklerdir. Ziyaretçilerimize duyurulur.

AXİS İSTANBUL BABALAR GÜNÜ TURNUVASI

axis_ist_satranc_turnuvasi_babalar_gunu_70x100_050617 (1)Eyüp İlçe Satranç Temsilciliğimiz ve Fatih İlçe Satranç Temsilciliğimiz ile Axis İstanbul Alışveriş Merkezinin ortaklaşa düzenleyeceği “AXIS İstanbul AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası” 17-18 Haziran 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Turnuva Yeri: AXIS İstanbul AVM – Topçular Mah., Osman Gazi Cd., 34055 Eyüp/İstanbul (Bayrampaşa Metro Durağı Yanı)

Yönerge için tıklayınız.

Kayıt için tıklayınız.

17-18 Haziran 2017 tarihlerinde Babalar Günü turnuvası için AXIS İstanbul Alışveriş Merkezindeyiz.

Nejat Sabuncu İlkokulu Okullararası 3. Satranç Turnuvası..

nejat sabuncu_2017Eyüp Nejat Sabuncu İlkokulu tarafından Eyüp ilçesi okullarının katılımına açık 25-26 Mart 2017 tarihlerinde Nejat Sabuncu İlkokulu 3. Satranç Turnuvası düzenlenecektir. 5 kategoride yapılacak turnuva 6 tur ve 35dk+30 sn düşünme süresinde yapılacaktır.
Turnuvaya başvuru için Eyüp İlçesindeki okullar yönerge ekindeki başvuru formunu doldurarak iletişim e-posta adresine ulaştırmalıdır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
    Turnuva Yönergesi    Başvuru Formu 

Eyüp İlçesi Satranç Turnuvası 6-7 Aralık`ta

MEBlogoEyüp İlçe M.E.M. Nejat Sabuncu İlkokulu 1. Geleneksel Satranç Turnuvası 6-7 Aralık 2014 tarihlerinde düzenlenecektir. Turnuva bireysel takım turnuvası olarak yapılacak olup, Eyüp İlçesinde eğitim gören 1.2.3.4.5.6. sınıf öğrencileri okul adına her kategoride en fazla 4 öğrenciyle katılabileceklerdir. Başvuru için yönerge ekindeki form okul adına doldurularak iletişim adresine gönderilmelidir. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
     Turnuva Yönergesi    Başvuru Formu