19 Mayıs Gençlik Kupası Sultanbeyli Grubu

119mayis2018_sultanbeyli_afiss9 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası  Sultanbeyli Grubu Plato AVM`de 19-20 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlenecektir.
Her yaş grubuna açık olarak 6 tur, 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde UKD Turnuvası olarak yapılacaktır.
Turnuvaya sonunda dereceye giren sporculara Plato AVM sponsorluğunda 1.`ye 500TL  2.`ye 300TL ve 3.`ye 200TL Vatan Bilgisisayar hediye çeki ödülleri verilecektir.  Detaylı bilgiye yönergesinden ulaşabilirsiniz.

   TURNUVA AFİŞİ     YÖNERGE

İstanbul 19 Mayıs ELO Satranç Turnuvası 19-21 Mayıs 2018`de..

ilceler 19_MAYIS_2018_afiss19 Mayıs etkinlikleri kapsamında 19-20-21 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul 19 Mayıs ELO Satranç Turnuvası Torium AVM`de düzenlenecektir. Torium AVM ve BESEM katkılarıyla düzenlenen ve her yaş grubuna açık turnuva 2 rating kategorisinde 60 dakika+30 saniye düşünme süresinde 7 tur düzenlenecektir.
Turnuva sonunda dereceye girecek sporcular Torium AVM tarafından toplamda 1.000TL hediye çeki ödülü kazanacaktır. Turnuva kontenjanı her kategori için 100er sporcu ile sınırlı olup kayıtlar turnuva sitesinden online kayıt yöntemiyle 9 Mayıs 2018 Çarşamba 20.00 itibariyle başlayacaktır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.

    Turnuva Yönergesi 

 

 

19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvaları..

ilceler 19_MAYIS_2018_afiss19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında İlçe Temsilciliklerimiz organizasyonunda Arnavutköy, Ataşehir ve Sultanbeyli ilçelerimizde 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvaları düzenlenecektir.
Turnuvalar her yaş grubuna açık olarak 6 tur, 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde UKD Turnuvası olarak yapılacaktır.
Turnuvaya kayıtlar 9 Mayıs 2018 Çarşamba 20.00`dan itibaren turnuva sitesinden online kayıt yöntemiyle başlayacaktır. Detaylı bilgiye yönergesinden ulaşabilirsiniz.
    Turnuva Yönergesi    Online Kayıt 

Güngören Belediyesi 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Ödüllü Satranç Turnuvası..

19 MAYIS_2018_afiss19 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Güngören Belediyesi tarafından Güngören Belediyesi 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlenecektir. Turnuva açık satranç turnuvası olarak Sultan Alparslan İmam Hatip Lisesi Spor Salonu yapılacaktır. Turnuva A ve B rating kategorilerinde 25dk+10sn düşünme süresinde 8 tur hızlı satranç turnuvası olarak hızlı ELO/UHS hesaplamalarına dahil yapılacaktır.
Turnuvada her iki kategoride dereceye girecek sporcular Güngören Belediyesi tarafından toplam 8 tam, 4 yarım ve 18 çeyrek cumhuriyet altın ödülü kazanacaktır. Turnuva kayıtları sınırlı olup, online kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 28 Nisan 2018 Cumartesi 20.00`dan itibaren başlayacaktır. Kayıt ve diğer detaylar turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
Adres: Sultan Alparslan İmam Hatip Lisesi Spor Salonu – Güngören / Merkez Mah.Abdi İpekçi Cd. No:1
Ulaşım: Kabataş-Bağcılar Tramvayı ile Akıncılar tramvay durağı karşısı.
Not: Turnuva yeri turnuvanın son 3 yıldır yapıldığı aynı spor salonudur, okul isminde değişiklik olmuştur.
DUYURU: Turnuva kayıt süresi sona ermiştir, sporcu listesi her iki kategori için haberin devamında asıl ve yedek liste olarak yayımlanmıştır. Önceki bir turnuvaya kayıt yaptırıp katılmayan sporcular listeden çıkarılmıştır. Mazertinden dolayı turnuvaya katılmayacak sporcu varsa zamanında kayıt iptal işlemi yapmalıdır. Turnuvaya katılacak tüm sporculara başarılar dileriz.
   Turnuva Yönergesi    Turnuva Afişi    SPORCU LİSTESİ  

Vakıfbank S.K. 2. Satranç Turnuvası 19-20 Mayıs 2018`de..

vakifbank satranc_okuluVakıfbank Spor Kulübü tarafından 19-20 Mayıs 2018 tarihlerinde Vakıfbank Spor Kulübü 2. Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Vakıfbank Spor Sarayı-Üsküdar`da düzenlenecektir.
Turnuva 6 tur ve 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde UKD turnuvası olarak yapılacaktır. Turnuva 2006-2010 arası doğum tarihli sporcuların katılımına açık olup her yaş grubu kendi kategorisinde olmak üzere turnuva 5 kategoride yapılacaktır.
Her yaş kategorisi 80 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar online kayıt yönteniyle istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 7 Mayıs 2018 Pazartesi 21.00`da başlayacaktır. Detaylı bilgi ve programa turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
   Turnuva Yönergesi     Online Kayıt  

Büyükçekmece Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası..

buyukcekmecebel2018 afissBüyükçekmece Belediyesi tarafından TSF Büyükçekmece İlçe Temsilciliği iş birliğiyle 19 Mayıs Atürük`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikeri kapsamında 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü Hızlı Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Minikler, Küçükler ve Açık kategori olmak üzere 3 kategoride yapılacaktır. Turnuvanın 15 dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur hızlı satranç turnuvası olarak yapılması planlanmıştır. Turnuva Büyükçekmece Belediyesi Kültür Park Kervansarayı (Kurşunlu Han)`da düzenlenecektir.
Turnuva kontenjanı her kategori için 64 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 7 Mayıs 2018 Pazartesi 20.00 itibariyle başlayacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
 Turnuva Yönergesi   Turnuva Afişi    Online Kayıt  

Beykoz 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Okullararası Satranç Turnuvası

beykoz2018_afisBeykoz Acarkent Rotary Kulübü tarafından 19-20 Mayıs 2018 taraihlerinde Beykoz ilçesi İlkokul öğrencilerinin katılımına yönelik Beykoz 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Kupası Okullararası Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuvanın 6 tur, 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde UKD Turnuvası olarak yapılması planlanmıştır. Bireysel takım turnuvası olarak yapılacak turnuvaya Beykoz ilçesi ilkokul 1-2-3-4. sınıf öğrencileri en fazla 4 sporcudan oluşan takım kurarak katılım gösterebilir. Turnuva kontenjanı toplam 60 sporcuyla sınırlı kayıtlar 9 Mayıs 2018 Çarşamba 21.00`dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle başlayacaktır.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
   Turnuva Yönergesi   Online Kayıt (9 Mayıs 2018 Çarş. 21.00)

Özel Alman Lisesi 23. Liselerarası Takım Satranç Turnuvası..

almanlisesi2018 afiss19-20 Mayıs 2018 tarihlerinde Özel Alman Lisesi tarafından 23.Liselerarası Takım Satranç Turnuvası düzenlenenecektir. Turnuva 45 dk+30 sn düşünme süreli ve 6 tur yapılacaktır. Turnuvaya lise okulları 4 asıl ve 1 yedek sporcu ile başvurabilir. Turnuva kayıtları Özel Alman Lisesi internet sitesinden 16 Nisan 2018 Pazartesi gününden itibaren  başlayacaktır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: Turnuva kayıt süresi turnuva organizasyonu tarafından 14 Mayıs 2018 Pazartesi gününe kadar uzatılmıştır.
   Turnuva Yönergesi   Turnuva Afişi    Online Kayıt

Güngören Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Kupası Sona Erdi..

19mayis2017_gungoren_toren

19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Güngören Belediyesi desteğiyle düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Kupası Güngören Grubu ödül töreniyle sona erdi. A ve B rating kategorilerinde 7 tur düzenlenen turnuva sonunda dereceye giren sporcular ödüllerini törenle aldılar.

A kategorisinde 1. FM Anar Aliakbarov  2. FM Tamer Tarık Selbes  3. Recep Taşkıran; B kategorisinde ise 1. Yousef Alahstar 2. Güray Ültanır  3.Hasan Mammadaliyev oldu. Dereceye giren sporculara ödüllerini Güngören Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Süheyla Sülez, İl Temsilcisi Yardımcısı Eyüp Araz ve TSF Güngören İlçe Temsilcisi Fatih Kumaş sundu. Turnuva genel ve kategori ödülü sırlalamalarında dereceye giren sporcular kupa-madalya ödüllerinin yanısıra Güngören Belediyesinden 6 Tam-18 Yarım Cumhuriyet altını ödülleri kazandılar. Turnuvada dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor ve Güngören Belediyesine turnuvaya desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kapanış töreninden fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.

Bu girişin kalanını oku »

19 Mayıs Gençlik Kupası Devam Ediyor..

DSCN8534DSCN8560

19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında çeşitli ilçelerimizde Gençlik Kupası Satranç Turnuvaları düzenleniyor. Güngören grubu turnuvası 19 Mayıs 2017 Cuma günü Güngören Belediyesi ev sahipliğinde İzzet Baysal Spor Salonunda başladı. Turnuva açılış töreni Güngören Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Süheyla Sülez, Güngören Belediyesi yetkilileri, İl Temsilcisi Rıza Öney, İl Temsilcisi Yardımcısı Eyüp Araz, Güngören İlçe Temsilcisi Fatih Kumaş, sporcular ve sporcu ailelerinin katılımıyla yapıldı. Açılış töreninde genç sporculardan Nazlı Yağmur Kaplan`ın okuduğu 19 Mayıs şiiri tüm katılımcılardan büyük alkış aldı.

200 sporcunun 2 rating kategorinde katılım gösterdiği turnuva 7 tur üzerinden düzenleniyor. Turnuva sonunda dereceye girecek sporcular Güngören Belediyesi tarafından Cumhuriyet Altını ile ödüllendirilecek. Turnuva açılışından ve turlardan fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.

Bu girişin kalanını oku »