2018 Sultanbeyli İlçe Okulsporları Şenlikleri Satranç Turnuvası

2018 Sultanbeyli İlçe Okulsporları Şenlikleri Satranç Turnuvası 28-29-30 Mayıs 2018 tarihlerinde Sultanbeyli Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır. Turnuva Minikler-Ümitler-Küçükler-Yıldızlar ve Gençler olamk üzere 5 kategoride düzenlenecektir. Turnuvaya okul takımları her kategoride en fazla 4 sporcuyla katılabilecektir.

Turnuvaya kayıt için haberin devaından online kayıt yapılmalı, sonrasında ise başvuru formu çıktı alınarak okul müdürü imzalı olarak turnuva tertip komitesine elden veya faks ile ulaştırılmalıdır.

Detaylı bilgi ve program turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.

    TURNUVA YÖNERGESİ   ONLINE KAYIT 

Sultanbeyli Belediyesi İlçe Satranç Turnuvası 31 Mart-1 Nisan 2018`de..

 sultanbeylibel_afissSultanbeyli Belediyesi tarafından 31 Mart-1 Nisan 2018 tarihlerinde Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Sultanbeyli ilçesinde ikamet eden veya öğrenim gören her yaştan sporcunun katılımına açıktır.
Turnuva Okullararası bireysel takım formatında Minikler (1-2. Sınıflar), Ümitler(3-4. Sınıflar), Küçükler(5-6. Sınıflar), Yıldızlar(7-8. Sınıflar), Gençler (Liseler) kategorilerinde yapılacak olup okullar her kategoride 4 sporcu ile katılım gösterebilir.
Açık formatta yapılacak turnuva ise Sultanbeyli ilçesinden her yaştan sporcunun katılımına açıktır. Turnuvaya katılım için 14 Mart 2018 Çarşamba 21.00`dan itinaren Sultanbeyli İlçe Temsilciliği sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır. Detaylı bilgiye turnuva yönergelerinden ulaşabilirsiniz.

    Turnuva Yönergesi-Okullar    Turnuva Yönergesi-Bireysel     Online Kayıt-Okullar    Online Kayıt-Bireysel