«

»

Silivri AVM 23 Nisan Satranç Turnuvası ve Anaokulları Satranç Şenliği..

silivri avm_logoSilivri AVM tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 14-15 Nisan 2018 tarihlerinde Satranç Turnuvası ve Anaokulları Satranç Şenliği gerçekleştirilecektir.
23 Nisan Satranç Turnuvası 2007-2008 Küçükler, 2009-2010 Ümitler ve 2011 Minikler olarak üç kategoride, 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde UKD Turnuvası olarak yapılacaktır.silivri logo
Anaokulları Satranç Şenliğinde ise turnuvayı tamamlayan tüm sporcular madalya almaya hak kazanacaklar.
Turnuvaya kayıtlar 2 Nisan 2018 Pazartesi Saat 22:30`da TSF Silivri İlçe Temsilciliği internet sitesinden online kayıt yöntemi ile başlayacak.
Not: Anaokulları Satranç şenliği Cumartesi ve Pazar iki ayrı grup olarak düzenlenecektir. Kayıt sırasında kontenjan dahilinde gün tercihine göre kayıt yapılabilecektir.

DUYURU: Turnuva online kayıtları teknik sebeplerden dolayı kayıt başlangıç saati Pazartesi 22.30 olarak güncellenmiştir, kayıtlar haberin devamından yapılabilecektir.

Duyuru-2: Kayıt sırasında kategori seçilmemesi durumunda sporcunun başvuru sırası geçerlidir, kategori seçmeyen sporculardan sadece Anaokulu kategorisindeki sporcular turnuva e-posta adresine kategori gün tercihini bildiren e-posta göndermelidir.

Duyuru-3: Sporcu listesi asıl ve yedek liste olarak haberin devamında yayımlanmıştır.
Yönergeler: ANAOKULLARI ŞENLİĞİ    23 NİSAN TURNUVASI     SPORCU LİSTESİ