2016-2017 Pendik İlçe Okulspor Turnuvası Başlıyor..

Duyuru

2016-2017 Pendik İlçe Okulsporları Satranç Turnuvası 2-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yeşilbağlar Novi Pazar Spor Kompleksinde (Pendik) düzenlenecektir. Turnuva minikler-küçükler-Yıldızlar-Gençler olmak üzere 4 kategoride bireysel takım turnuvası olarak yapılacaktır. Pendik ilçesi okullarından öğrenciler her kategoride en fazla 4 sporcuyla katılabilecektir ve aynı okuldan sporcular birbiriyle eşlendirilmeyecektir. Turnuvaya kayıtlar http://istanbultsf.org/pendik  internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamından yapılabilir. Online başvuru yapmış okulların turnuva son başvuru tarihine kadar yönerge ekindeki başvuru formunu doldurarak  müdür imzalı olarak formu turnuva iletişim e-posta adresine taratarak ulaştırması zorunludur. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.

DUYURU: Turnuva programı değişmiştir. Salı günü Minikler ve Küçükler, Çarşamba ise Yıldızlar ve Gençler kategorileri düzenlenecektir.

Turnuva Yönergesi   Online Kayıt    Başvuru Formu  

23 Nisan ELO Satranç Turnuvası Pendik`te Düzenlendi

4245
23 Nisan ELO Satranç Turnuvası – Anadolu Yakası 23-26 Nisan 2015 tarihlerinde Bosna-Sancak Derneği Pendik şubesinde düzenlendi. A Kategorisinde 1. Hür Yasin (5 puan)  2. Sercan Şahin Bedel (5 p.)  3. Emirhan Tarlabaşı (4,5 p.) oldu. B Kategorisinde ise 1. İlker Kalyoncu (7 puan), 2. Tuğrulhan Göker (6,5 p.), 3. Oğuzhan Orhan (6 p.) oldu. Dereceye giren sporcular Kartal Belediyesinden altın ile ödüllendirildi. Ödül töreninden fotoğraflar ve dereceler haberin devamında yayımlanmıştır.

Bu girişin kalanını oku »