Finalistler

Son Güncelleme: 12.2.2018, 15.00

* Turnuvaya katılma hakkı olan asıl kayıtlı takımlar aşağıdaki listede yeşil ile işaretli gösterilmiştir. Turnuvaya yedekten hak kazanan takımlar da yeşil renkte asıl kayıtlı olarak güncellenmiştir. Son başvuru tarihinden sonra ve turnuva günü yedek katılım yapılmayacaktır.

SIRA OKUL TAKIMI BÖLGESİ KATEGORİSİ DURUM KAYIT
1 ŞEHİT BÜYÜKELÇİ GALİP BALKAR ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
2 ÖZEL MEF ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
3 TEVFİKBEY ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
4 ÖZEL NİLGÜN EROĞLU ORTAOKULU – 2. TAKIM 3. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
5 ÖZEL BAHÇEŞEHİR VEGA ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR    
1 HASAN TAHSİN İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
2 ÖZEL ATAŞEHİR BİLFEN İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
3 ÖZEL MARMARA İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
4 İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
5 ÖZEL DENİZATI İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER GENEL    
6 ÖZEL BEYKOZ DOĞA İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
7 İSTEK ÖZEL ACIBADEM İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER GENEL    
8 ÖZEL FEN İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER GENEL    
9 ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER GENEL    
10 ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ TEPEÖREN İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER GENEL    
11 ÖZEL ÇEVRE İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER GENEL    
1 ÇAPA İLKOKULU 2. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
2 ÖZEL KEMERBURGAZ DOĞA BİLİM İO 2. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
3 NİMETULLAH MAHRUKİ İLKOKULU 2. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
4 ÖZEL MAVİGÜN İLKOKULU 2. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
5 ENGİN CAN GÜRE İLKOKULU 2. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
6 ORGENERAL KAMİ GÜZEY İLKOKULU 2. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
7 TUNA İLKOKULU 2. BÖLGE MİNİKLER GENEL   KAYITLI
8 ENGİN CAN GÜRE İLKOKULU – 2. TAKIM 2. BÖLGE MİNİKLER GENEL    
9 NİŞANCI ŞEHİT ER EYÜP BEYAZIT İO 2. BÖLGE MİNİKLER GENEL    
10 İ.T.Ü. GELİŞTİRME V.  ÖZEL DR. N. BİRKAN İO 2. BÖLGE MİNİKLER GENEL    
11 BEYAZIT FORD OTOSAN İLKOKULU 2. BÖLGE MİNİKLER GENEL    
1 ÖZEL MEF İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
2 ÖZEL BAHÇEŞEHİR İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
3 ÖZEL TAŞ İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
4 ÖZEL BİLFEN FLORYA İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
5 ÖZEL BİLFEN HALKALI İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
6 BAŞAKŞEHİR CUMHURİYET İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER GENEL ASIL KAYITLI
7 ÖZEL MEF İLKOKULU – 2. TAKIM 3. BÖLGE MİNİKLER GENEL   KAYITLI
8 KOCATEPE İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER GENEL    
9 ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BAHÇEŞEHİR İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER GENEL    
10 ÖZEL HALKALI BAHÇEŞEHİR İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER GENEL   KAYITLI
11 ÖZEL İZ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER GENEL    
1 MİMAR SİNAN İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
2 ATATÜRK İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
3 ÖZEL KÜÇÜKYALI TEKDEN İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
4 ÖZEL PENDİK BAHÇEŞEHİR KURTKÖY İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
5 ÖZEL DENİZATI İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
6 İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER KIZLAR   KAYITLI
7 ÖZEL MARMARA İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
8 ÇENGELKÖY İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
9 KARTAL ATATÜRK İLKOKULU 1.BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
1 ÇAPA İLKOKULU 2. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
2 ENGİN CAN GÜRE  İO 2. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
3 ÖZEL MAVİGÜN  İO 2. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
4 ORGENERAL KAMİ GÜZEY  İO 2. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
5 TUNA İLKOKULU 2. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR   KAYITLI
6 TEV CELALETTİN BULUĞ  İO 2. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
7 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ  İO 2. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
8 NİMETULLAH MAHRUKİ  İO 2. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR   KAYITLI
9 ÖZEL MEF İLKOKULU 2. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
1 ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BEYKENT UĞUR İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
2 KOCATEPE İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
3 ÖZEL MEF İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
4 ŞİRİNEVLER MEHMET ŞEN İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
5 SİLİVRİ NURULLAH BALDÖKTÜ İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
6 ÖZEL KÜLTÜR İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
7 SİTELER İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
8 LEYLA BAYRAM İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
9 SEFAKÖY 100. YIL İLKOKULU 3. BÖLGE MİNİKLER KIZLAR    
1 ÖZEL YAKACIK BALKANLAR ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
2 ÖZEL BAHÇEŞEHİR ÇAMLICA İLKOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
3 ÖZEL KÜÇÜKYALI TEKDEN ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
4 VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
5 ÖZEL YİĞİT ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
6 ÖZEL BİLFEN ÇAMLICA ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
7 ÖZEL FEN BİLİMLERİ ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL   KAYITLI
8 DOĞA KOLEJİ -TUZLA 1.BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL    
9 ÖZEL BİLFEN YENİŞEHİR ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL    
10 ÖZEL DENİZATI ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL    
11 ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V. ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL    
1 ÇAPA ATATÜRK ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
2 İ.T.Ü. GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL DR.NATUK BİRKAN ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
3 VEDİDE BAHA PARS ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
4 HASAN ALİ YÜCEL ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
5 ÖZEL DARUŞŞAFAKA ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
6 ÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ETİLER ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
7 ÖZEL MAVİGÜN ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL   KAYITLI
8 ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL    
9 ÖZEL DEVRAN ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL   KAYITLI
10 GÜZELTEPE ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL    
11 SÜLEYMAN ÇELEBİ ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL    
1 ÖZEL MEF ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
2 ÖZEL BİLFEN HALKALI ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
3 ÖZEL MEF ORTAOKULU – 2. TAKIM 3. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
4 ALKEV ÖZEL ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
5 ÖZEL HALKALI BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
6 ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL ASIL KAYITLI
7 ÖZEL İSTANBUL AKAD ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL    
8 ÖZEL AKA ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL   KAYITLI
9 ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL    
10 ÖZEL MEGA HAFIZA ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL    
11 ÖZEL İZ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ ORTAOKULU 3. BÖLGE KÜÇÜKLER GENEL    
1 HÜSEYİN SAİM EKİM ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
2 ÖZEL DENİZATI ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR    
3 ÖZEL ATAŞEHİR BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
4 FARUK DEMİRBAĞ ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
5 ÖZEL BİLFEN ÇAMLICA ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR    
6 İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
7 ÇAVUŞBAŞI AHMET AKÇA ORTAOKULU 1.BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR    
1 ÖZEL İSTANBUL EKSEN ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
2 GÜZELTEPE ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
3 GÜZELTEPE ORTAOKULU – 2. TAKIM 2. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
4 NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR ASIL KAYITLI
5 SULTANGAZİ PİRİ REİS ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR    
6 ÖZEL OĞUZKAAN ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR   KAYITLI
7 SÜLEYMAN ÇELEBİ ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR    
8 NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU – 2. TAKIM 2. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR    
9 ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEFKAT ORTAOKULU 2. BÖLGE KÜÇÜKLER KIZLAR    
1 ÖZEL YAKACIK BALKANLAR ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
2 VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
3 ÖZEL FEN BİLİMLERİ ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
4 İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
5 ÖZEL ESENŞEHİR BİLFEN ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
6 ÖZEL ÇEVRE ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
7 ÖZEL BİLFEN ÇAMLICA ORTAOKULU-A TAKIMI 1.BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
8 ÖZEL ALEV ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
9 FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
10 ATAŞEHİR EMLAK KONUT ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
11 ORHAN SİNAN HAMZAOĞLU ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
1 ÖZEL ÇAPA ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
2 ÇAPA ATATÜRK ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
3 İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
4 ÖZEL OĞUZKAAN ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
5 SANCAK – SOY ORTAOKULU – 2. TAKIM 2. BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
6 ÖZEL MAVİGÜN ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
7 SANCAK – SOY ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
8 ÖZEL DARUŞŞAFAKA ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
9 ŞEHİT FURKAN DOĞAN İMAM HATİP ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
10 HÜSEYİN ERSU ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
11 ZEKAİ DEDE İMAM HATİP ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
1 ÖZEL BAHÇEŞEHİR FLORYA ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
2 ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
3 İSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
4 ÖZEL HALKALI OĞUZKAAN ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
5 ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BAHÇEŞEHİR OO.- 2. TAKIM 3. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
6 DR. REFİK SAYDAM ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR GENEL ASIL KAYITLI
7 ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR GENEL   KAYITLI
8 ÖZEL BAKIRKÖY OĞUZKAAN ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR GENEL   KAYITLI
9 ŞEHİT BÜYÜKELÇİ GALİP BALKAR ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
10 ÖZEL KÜLTÜR ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
11 TED ÖZEL ATAKENT ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR GENEL    
1 FEYZULLAH-TURGAY CİNER ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
2 ORHAN SİNAN HAMZAOĞLU ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
3 FATMA GÖZEN ERALP ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
4 İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL BEYLERBEYİ ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
5 ÖZEL TAŞDELEN UĞUR ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR    
6 FARUK DEMİRBAĞ ORTAOKULU 1.BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR    
1 GÜZELTEPE ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
2 NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
3 HASAN ALİ YÜCEL ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
4 VEDİDE BAHA PARS ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
5 ÖZEL TOMURCUK ÇİÇEĞİ ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR    
6 ÖZEL ATABEK ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR    
7 NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU – 2. TAKIM 2. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR    
8 VEDİDE BAHA PARS ORTAOKULU – 2. TAKIM 2. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR    
9 ÖZEL ŞİŞLİ FİNAL ORTAOKULU 2. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR    
1 TOKİ TURGUT ÖZAL İMAM HATİP ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
2 HALİL BEDİİ YÖNETKEN ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
3 ÖZEL AKA ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
4 ÖZEL BAKIRKÖY SEVİNÇ ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR ASIL KAYITLI
5 ÖZEL NİLGÜN EROĞLU ORTAOKULU 3. BÖLGE YILDIZLAR KIZLAR    
1 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
2 ÖZEL ALEV LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
3 HASAN FERRUH ÖZGEN ANADOLU LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
4 HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER GENEL    
5 ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 1.BÖLGE GENÇLER GENEL    
6 ÖZEL SOYAK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
7 ÖZEL MARMARA KOLEJİ 1.BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
8 HANDAN HAYRETTİN YELKİKANAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER GENEL    
9 ŞİLE OYA-ALİ OSMAN KEÇECİ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
10 İSTEK ÖZEL ACIBADEM ANADOLU LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER GENEL    
11 SANCAKTEPE EYÜP SULTAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER GENEL    
1 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ 2. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
2 ST. GEORG AVUSTURYA LİS. VE TİC. O. 2. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
3 ÇAPA FEN LİSESİ 2. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
4 İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ 2. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
5 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ 2. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
6 KIRIMLI İSMAİL RÜŞTÜ OLCAY AL 2. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
7 ÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ 2. BÖLGE GENÇLER GENEL   KAYITLI
8 BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU AL 2. BÖLGE GENÇLER GENEL    
9 ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP KOLEJİ 2. BÖLGE GENÇLER GENEL    
10 ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ 2. BÖLGE GENÇLER GENEL    
11 ÇAPA FEN LİSESİ – 2. TAKIM 2. BÖLGE GENÇLER GENEL   KAYITLI
1 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
2 ÖZEL BAHÇEŞEHİR BİLFEN FEN LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
3 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
4 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ – 2. TAKIM 3. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
5 KEMAL HASOĞLU ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
6 M.EMİN SARAÇ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ – 2. TAKIM 3. BÖLGE GENÇLER GENEL ASIL KAYITLI
7 SABANCI 50. YIL ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER GENEL   KAYITLI
8 M.EMİN SARAÇ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER GENEL    
9 TOKİ ATAKENT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER GENEL   KAYITLI
10 HALİL BEKMEZCİ ANADOLU LİSESİ 2. TAKIM 3. BÖLGE GENÇLER GENEL   KAYITLI
11 ÖZEL KOZMOS YAZILIM ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER GENEL    
1 İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
2 ÜMRANİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ-A TAKIMI 1.BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
3 30 AĞUSTOS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ- A TAKIMI 1.BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
4 ÜMRANİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ-B TAKIMI 1.BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
5 KURTKÖY ANADOLU LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
6 30 AĞUSTOS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ-B TAKIMI 1.BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
7 MALTEPE CEVİZLİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 1.BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
1 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ 2. BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
2 KAĞITHANE ANADOLU LİSESİ 2. BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
3 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ 2. BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
4 FATİH KIZ AİHL 2. BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
5 ST. GEORG AVUSTURYA LİS. VE TİC. O. 2. BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
6 ŞEHİT HALİL İBRAHİM YILDIRIM AİHL 2. BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
7 ÇAPA FEN LİSESİ 2. BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
8 HALİL RIFAT PAŞA MTAL 2. BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
9 KAĞITHANE ANADOLU LİS. 2. TAKIM 2. BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
1 TOKİ ATAKENT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
2 ÖZEL KOZMOS YAZILIM ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
3 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
4 SABANCI 50. YIL ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER KIZLAR ASIL KAYITLI
5 ÖZEL BEYLİKDÜZÜ BEYKENT UĞUR ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
6 KEMAL HASOĞLU ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
7 YENİBOSNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
8 MEHMET EMİN HOROZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER KIZLAR    
9 ÖZEL NİLGÜN EROĞLU ANADOLU LİSESİ 3. BÖLGE GENÇLER KIZLAR