«

»

2017-2018 İstanbul Okul Sporları Final Turnuvası..

2018_okulspor_final_afis_dikeyAralık 2017 ve Ocak 2018 tarihlerinde 2.500`ün üstünde öğrencinin rekor katılımıyla düzenlenen İstanbul Bölge Turnuvaları sonunda dereceye giren okul takımları 2018 İstanbul Okul Sporları Finalinde buluşuyor..

2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği Final Turnuvası 13-16 Şubat 2018 tarihleri arasında UPS Spor Kompleksi Zeytinburnu`nda düzenlenecektir. Turnuvaya bölge turnuvalarında genel kategorilerde ilk 6 takım ile kızlar kategorilerinde ilk 4 takım Final Turnuvasında asıl katılım hakkı kazanmıştır. Kategori sıralamalarında devam eden 5 takımın ise yedek kayıt hakkı mevcuttur.

Final turnuvasına kayıtlar turnuva sayfasında başlamıştır, form ve kayıt sayfasına haberin devamından ulaşılabilir. Asıl ve yedek tüm takımlar için son başvuru tarihi 8 Şubat 2018 Perşembe 20.00`dır. Son başvuru tarihine kadar asıl listeden kayıt yapmayan takım olduğunda yedek kayıt yapmış aynı turnuva grubu kategorisindeki sıradaki takım katılım hakkı kazanacaktır.

Final turnuvası 6 tur takım isviçre sistemiyle 45 dakika+30 saniye düşünme süresinde düzenlenecek olup turnuva programı turnuva sayfasında yayımlanmıştır.

İstanbul Final Turnuvası sonunda dereceye girecek takımlar 2018 Türkiye Okul Sporları Bölge Turnuvasına katılım hakkıkazanacaktır. Türkiye Bölge Turnuvası il kontenjanları da Türkiye Okul Sporları internet sitesinden her kategori için yayımlanmıştır.

Katılacak tüm okullara başarılar dileriz.

ÖNEMLİ DUYURU: Finalist takımların takım sporcularında ve takım masa sıralamalarında değişiklik yapma hakkı vardır (sporcunun İstanbul Bölge Turnuvasında üst kategoriye terfi ettirilmemiş olması şartıyla). Takımların başvuru formunda girdiği takım sporcu listesi geçerli olacaktır.

   Turnuva Programı   Türkiye Bölge Turnuvası İl Kontenjanları    FİNALİSTLER