«

2018-2019 İstanbul Küçükler Şampiyonlarımız Belli Oldu..

istkucukler2018_odultoreni

2018-2019 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği Finali 29-30 Aralık 2018 tarihlerinde Esenler Belediyesi Kadir Topbaş Kültür Merkezinde düzenlendi. İstanbul geneli 7 bölgede 1.700 sporcunun katıldığı İstanbul Bölge Turnuvaları sonunda gruplarda dereceye giren sporcular İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finalinde buluştu. 400 finalist sporcunun 12 kategoride katılım  gösterdiği turnuva sonunda dereceye giren sporcular ödüllerini düzenlenen kapanış töreninde aldılar. Final turnuvası sonunda Küçükler İl Birincilerimiz: Bekir Emrah Özdinç (7 Genel), Arin Erdem (7 Kızlar), Dikran Özbülbül (8G), Ayla Adina Atik (8K), Ömer Faruk Aslan (9G), Duru Uçar (9K), Doruk Emir (10G), Ela Başpınar (10K), Ahmet Hakan Yegin (11G), Nehir Ertürk (11K), CM Taha Özkan (12G), Ecrin Efsa Büyük (12K)

Ödüllerini GHSİM İstanbul İl Müdürü Cemil Boz, Esenler Belediyesi Kültür Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu, Esenler Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Yunus Kurt, GHSİM Esenler İlçe Müdürü Atay Erdem, İl Temsilcisi Rıza Öney, İl Temsilcisi Yardımcıları Eyüp Araz ve Talha Emre Akıncıoğlu, turnuva Başhakemi IA Gökmen Muş ile İstanbul hakemlerimiz IA İsmet Arvit ve IA Özgür Acar sundu. Her kategoride ilk 3 sporcuya kupa ve madalya ödülleri ile Esenler Belediyesi tarafından Çeyrek-Gram ve Yarım Gram Altın ödülleri, 4-5-6. derecelere Wondera World tarafından 600TL-400TL ve 200TL değerinde Wondera World Çeki, 7-8-9 ve 10. sırayı alan sporcularımıza ise Analiz Yayıncılık tarafından satranç kitabı ödülleri verildi.

Turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor, yarıyıl tatilinde düzenlenecek olan 2018 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonasında başarılar diliyoruz. Turnuvaya katkılarından dolayı Esenler Belediyesine ve yetkililerine, Wondera World ve Analiz Yayncılık`a teşekkür ediyoruz. Turnuva ödül töreninden fotoğraflara ve derecelere haberin devamından ulaşabilirsiniz.

DSCN9770

FOTO GALERİ

DSCN9805

 

DSCN9795GHSİM İstanbul İl Müdürü Cemil Boz, turnuvaya destekleri için Esenler Belediyesine ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek, katılan ve dereceye giren sporcuları tebrik etti.

istkucukler2018_7G7 Genel: 1.Bekir Emrah Özdinç  2.Ahmet Eymen Kılınç  3.Özgür Toprak Kurt  4.Baran Arslan  5.Ege Kaan Bakırcı  6.Can Birgül  7.İsmail Çınar Tanrıverdi  8.Özgür Mehmet Ercan  9.Poyraz Koyunoğlu  10.Aras Kadim Ercan – Ödüllerini turnuva Başhakemi IA Gökmen Muş sundu.

istkucukler2018_7K7 Kızlar: 1.Arin Erdem  2.Ela Polat  3.Nil Delfin Yılmaz  4.Zeren Özdündar  5.Zeynep Duru Şahin  6.Bade Töre  7.Betül Aygün  8.Zeynep Zerdali  9.Duru Özdeniz  10.Derin Meral – Ödüllerini İstanbul hakemlerimizden IA İsmet Arvit ve IA Özgür Acar sundu.

istkucukler2018_8G8 Genel: 1.Dikran Özbülbül  2.Ali Alper Çelik  3.Eymen Eren Büyük  4.Toygar Başdoğan  5.Çınar Küçün  6.Eren Hazer  7.Yunus Emre Bingül  8.Ömer Akkara  9.Kerem Gökalp Doğanay  10.Muhammed Yusuf Gürbeden – Ödüllerini İl Temsilcisi Yrd. Talha Emre Akıncıoğlu sundu.

istkucukler2018_8K8 Kızlar: 1.Ayla Adina Atik  2.Yağmur Tilda Bülay  3.Ezgi Ayten Karabiber  4.Doğa Özkaynakçı  5.Beren İncekalan  6.Ekin Hanife Çağlayan  7.Damla Çetinkaya  8.Çağla Yudum Şahin  9.Deniz Çağla Akın  10.Aylin Kurtul – Ödüllerini İl Temsilcisi Yrd. Eyüp Araz sundu.

istkucukler2018_9G9 Genel: 1.Ömer Faruk Aslan  2.Ahmet Kaan Vural  3.Uygar Duruçay  4.Furkan Enes Özgül  5.Ahmet Ülkü  6.Direnç Uyanık  7.Mehmet Deniz Marangoz  8.İbrahim Ahmet Doğru  9.Yavuz Kağan Çiçek  10.Kaan Ünüvar – Ödüllerini İl Temsilcisi Rıza Öney sundu.

istkucukler2018_9K9 Kızlar: 1.Duru Uçar  2.Ceylin Üryan  3.Rengin Aslan  4.Azra Duru Toygar  5.Nazlı Yağmur Kaplan  6.Tuğçe Türel  7.Işıl Özyiğit  8.Duru Kayar  9.Beren Yener  10.Cansu Lorin Akyol – Ödüllerini Esenler Satranç İlçe Temsilcisi Yunus Kurt sundu.

istkucukler2018_10G10 Genel: 1.Doruk Emir  2.Efe Yalçınkaya  3.Ege Özbek  4.Erdem Cahit Karataş  5.Mert Aslan  6.Oğuzhan Bilal Gücükodacı  7.Arda Miralper Teker Renas  8.Sinan Sefik  9.Alp Çalışkan  10.Alper Tolga Alsaç – Ödüllerini Esenler Belediyesi Kültür Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu sundu.

istkucukler2018_10K10 Kızlar: 1.Ela Başpınar  2.Elvin Esma Büyük  3.Ahsen Erdil  4.Zeynep Naz Yiğit  5.Roza Aslan  6.Duru Orhan  7.Zeynep Naz Bogenç  8.Dila Kayar  9.Zeynep Yağmur Önder  10.Eda Sümeyye Öztürk – Ödüllerini GHSİM Esenler İlçe Müdürü Atay Erdem sundu.

istkucukler2018_11G11 Genel: 1.Ahmet Hakan Yegin  2.Kayra Özkaynakçı  3.Aral Ertabak  4.İsmail Kuzey Yılmazel  5.Hasan Hüseyin Çelik  6.Doruk Başdoğan  7.Utku Alpaslan  8.Arın Kaan Akbaş  9.Ahmet Asaf Efe  10.Arda Aydın  – Ödüllerini GHSİM İstanbul İl Müdürü Cemil Boz sundu.

istkucukler2018_11K11 Kızlar: 1.Nehir Ertürk  2.Ekin Ulus  3.Irmak Üreten  4.Defne Karabay  5.Elif Sude Tubay  6.Şule Zeren Nizam  7.Duru Yıldız  8.Açelya İris Kaya  9.Ela Akdemir  10.Rüya Şeyban  – Ödüllerini GHSİM İstanbul İl Müdürü Cemil Boz sundu.

istkucukler2018_12G12 Genel: 1.CM Taha Özkan  2.Adar Tarhan  3.Yusuf Portakalcı  4.Rüzgar Bulut Aksöz  5.Efe Mirza  6.Armağan Emre Bozdağ  7.Emir Fehim Yöntem  8.İda Öztuksavul  9.Talha Yiğit Doğan  10.Kerem Tuna Yılmaz   – Ödüllerini GHSİM İstanbul İl Müdürü Cemil Boz sundu.

istkucukler2018_12K12 Kızlar: 1.Ecrin Efsa Büyük  2.Duru Taktaş  3.Hatice Aslı Muştu  4.Ceyda Tarlabaşı  5.Dila Başpınar  6.Sudenaz Küçün  7.Elif Çizgici  8.Melisa Çengel  9.Esma Çizgici  10.Damla Çizgici – Ödüllerini GHSİM İstanbul İl Müdürü Cemil Boz sundu.

istkucukler2018_esenlerEn başarılı yerel (Esenler) sporculara Esenler Belediyesi tarafından satranç takımı hediye edildi.

DSCN9797

Esenler Belediyesi tarafından GHSİM İstanbul İl Müdürü Cemil Boz`a el sanatları hediyesi sunuldu..

DSCN9801DSCN9803

Turnuvaya katkıları için Esenler Belediyesi Kültür Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu ve Esenler Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Yunus Kurt`a İl Temsilcisi Rıza Öney tarafından teşekkür sertifikası sunuldu.

2018istkucukler_hakemlerimizTurnuva Başhakemi IA Gökmen Muş ve turnuva hakemlerimiz..

istkucukler2018_torenTurnuva hatıra fotoğrafı ile sona erdi..