«

2017-2018 İstanbul Küçükler Şampiyonlarımız..

kucukler2017_toren

2017-2018 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği 23-24 Aralık 2017 tarihlerinde Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde düzenlendi. 400 finalist sporcunun 12 kategoride mücadele ettiği turnuva sonunda dereceye giren sporculara kupa-madalya ödülleri ile Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü tarafından 12 kategoride 1.`lere Çeyrek Altın, 2.`lere Gram Altın ve 3.`lere Yarım Gram Altın ödülleri düzenlenen törende sunuldu.

Turnuvaya önemli desteklerinden dolayı Bahçelievler Belediyesine ve Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü`ne teşekkür ediyor, turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor ve 20-26 Ocak 2018`de Antalya`da düzenlenecek olan 2018 Türkiye Küçükler Şampiyonasında sporcularımıza başarılar diliyoruz.

Turnuva ödül töreninden fotoğraflar ve derecelere haberin devamından ulaşabilirsiniz.

DSCN8806

FOTO GALERİ     CANLI MAÇLAR-PGN

DSCN8819

Rakibi farketmemesine rağmen ikinci kuraldışı hamlesini hakeme söyleyerek maçını kaybeden Nil Çokgezen bu örnek davranışından dolayı programda olmayan Centilmenlik Ödülünün oluşmasına ve sahibi olmaya hak kazandı. Ödülünü BBSK İcra Kurulu Üyesi Hakan Bayram`dan aldı.

DSCN8822

7 Yaş Kızlar: 1.Damla Çetinkaya  2.Lidya Mira Koç  3.Beren İncekalan

Ödüllerini BBSK Başkan Vekili Zeliha Altuğ sundu.

DSCN8825

7 Yaş Genel:  1. Ali Alper Çelik  2. Eymen Eren Büyük  3. Yunus Emre Bingül

Ödüllerini İl Temsilcisi Rıza Öney sundu.

DSCN8827

8 Yaş Kızlar: 1.Işıl Özyiğit  2.Rengin Aslan  3.Duru Uçar

Ödüllerini bahçelievler GHSİM Tesis Amiri Murat Ersoy sundu.

DSCN8830

8 Yaş Genel: 1.Efe Kemal Özdemir  2.Mehmet Efe Pakyürek  3.Uygar Duruçay

Ödüllerini BBSK Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Uygur sundu.

DSCN8832

9 Yaş Kızlar: 1.Ela Başpınar  2.Elvin Esma Büyük  3.Zeynep Naz Büyük

Ödüllerini BBSK Başkan Yardımcısı Metin Gökduman sundu.

DSCN8835

9 Yaş Genel: 1.Efe Yalçınkaya  2.Doruk Emir  3.Mehmet Emir Özkan

Ödüllerini İl Temsilcisi Yardımcısı Eyüp Araz sundu.

DSCN8841

10 Yaş Kızlar: 1.Ekin Ulus  2.Özlem Kutbay  3.Elif Sude Tubay

Ödüllerini Turnuva Başhakemi IA Fuat Ergür sundu.

DSCN8846

10 Yaş Genel: 1.Hasan Hüseyin Çelik  2.Aral Ertabak  3.Kayra Özkaynakçı

Ödüllerini turnuva gözlemcisi IA Gökmen Muş sundu.

DSCN8847

11 Yaş Kızlar: 1.Ecrin Efsa Büyük  2.Ceyda Tarlabaşı  3.Dila Başpınar

Ödüllerini Okul Müdürü Cihan Tombulca sundu.

DSCN8852

11 Yaş Genel: 1.Yusuf Portakalcı  2.Adar Tarhan  3.CM Taha Özkan

Ödüllerini BBSK Yönetim Kurulu Üyesi Celil Toplu sundu.

DSCN8854

12 Yaş Kızlar: 1.Deniz Karasakal  2.Cansu Yiğit  3.Gökçen Yılmaz

Ödüllerini Bahçelievler Belediyesi Hasan Doğan Spor Kompleksi Müdürü Şemsettin Özdemir sundu.

DSCN8856

12 Yaş Genel: 1.Yağız Çınar Akın  2.Kenan Rafael Rodriguez Fuentez  3.Çağan Kemerli

Ödüllerini TRT Çocuk Haberin Olsun ekibi adına Aslı Pınar Sezgin sundu.

DSCN8860

DSCN8837

TRT Çocuk Haberin Olsun TV programı şampiyon sporcularla röportajlar yaptı.

DSCN8911

Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Yusuf Yıldırım dereceye giren sporcuları tebrik etti..

DSCN8874

Turnuva Başhakemi IA Fuat Ergür ve turnuvada görev yapan hakemlerimiz..

DSCN8875

Turnuva hatıra fotoğrafı ile sona erdi..