2017-2018 İstanbul Küçükler Şampiyonlarımız..

kucukler2017_toren

2017-2018 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği 23-24 Aralık 2017 tarihlerinde Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde düzenlendi. 400 finalist sporcunun 12 kategoride mücadele ettiği turnuva sonunda dereceye giren sporculara kupa-madalya ödülleri ile Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü tarafından 12 kategoride 1.`lere Çeyrek Altın, 2.`lere Gram Altın ve 3.`lere Yarım Gram Altın ödülleri düzenlenen törende sunuldu.

Turnuvaya önemli desteklerinden dolayı Bahçelievler Belediyesine ve Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü`ne teşekkür ediyor, turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor ve 20-26 Ocak 2018`de Antalya`da düzenlenecek olan 2018 Türkiye Küçükler Şampiyonasında sporcularımıza başarılar diliyoruz.

Turnuva ödül töreninden fotoğraflar ve derecelere haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Bu girişin kalanını oku »

Final Turnuvasından Kareler..

kucukler2017_2Final turnuvasından fotoğraflar için tıklayınız..

Final Heyecanı Başladı..

DSCN8563DSCN8627

2017-2018 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finali 23 Aralık 2017 Cumartesi günü Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde başladı. İl Temsilciliği tarafından, Bahçelievler Belediyesi ve Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübünün desteğiyle düzenlenen turnuvanın açılış töreni Bahçelievler GHSİM İlçe Müdürü Numan Şahin, Bahçelievler MEM İlçe Müdürü Emin Çıkrıkçı, İl Temsilcisi Rıza Öney, Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Metin Gökduman ve İcra Kurulu Üyesi Hakan Bayram, İl Temsilcisi Yardımcısı ve Turnuva Direktörü Eyüp Araz, turnuva Başhakemi IA Fuat Ergür, turnuva gözlemcisi IA Gökmen Muş, spocular ve sporcu ailelerin katılımıyla düzenlendi.

İstanbul`un 5 bölge grubunda 2.000`in üzerinde sporcunun katıldığı turnuvalarda dereceye giren 400 sporcu Final Turnuvasında mücadele ediyor. 6 tur sürecek turnuvada her kategoriden ilk masa maçlarının canlı yayınlarına, eşlendirme-sonuçlara ve fotoğraflara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz. Turnuva açılış töreninden fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.

Bu girişin kalanını oku »

Program Duyurusu..

duyuruTurnuva yönergesine göre ve Teknik toplantıda alınan karar gereği 7 Kızlar, 8 Kızlar, 10 kızlar, 11 Kızlar ve 12 Kızlar kategorisi 5 tur düzenlenecektir. Buna göre genel programda yer alan 24 Aralık Pazar saat 10.00 turu bu yaş kategorilerinde yapılmayacaktır.

Canlı Yayın..

1Turnuva boyunca her kategoriden ilk masa maçlarını turnuva sayfasından canlı takip edebilirsiniz..

    CANLI YAYIN 

2017 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finali Başlıyor..

duyuru2017-2018 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finali sporcu listeleri her kategori için başlangıç sıralaması olarak turnuva sayfası üst menülerinde yayımlanmıştır. Buna göre turnuvaya asıl kayıtlı, kategori listelerinde yayımlanan sporcuların katılım hakkı vardır, turnuva günü yedek katılım kabul edilmeyecektir. Sporcuların programa uygun olarak hareket etmeleri, kayıt kontrol kayıt malarında yaptırmaları gerekemektedir. Tüm sporculara başarılar dileriz.

Finalistler Listeleri Yayımlandı!..

duyuru23-24 Aralık 2017 tarihlerinde Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde düzenlenecek olan 2017-18 istanbul Küçükler İl Birinciliği Finali için son başvuru tarihi sona ermiştir. 

Finalist sporcular listesi her kategori için turnuva sayfasında yayımlanmıştır. Final turnuvasında 440 finalist sporcu asıl sporcu olarak turnuvaya katılacaktır. Finalist sporcular listesini incelemek için tıklayınız.

Katılacak tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz..

2017 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finali Ödül Duyurusu..

final_kucukler2017_dikeysEkim-Kasım-Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul`un 5 bölgesinde yapılan ve 2.000`in üzerinde rekor katılımın gerçekleştiği 2017 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Grup Turnuvaları sonunda dereceye giren sporcular 23-24 Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul Küçükler İl Birinciliği Final Turnuvası`nda buluşuyor. Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde finalist sporcuların katılımıyla düzenlenecek Final Turnuvasında, Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü tarafından dereceye girecek sporculara aşağıdaki ödüllerin verileceği bildirilmiştir:

12 kategoride; 1.`lere ÇEYREK ALTIN  2.`lere GRAM ALTIN  ve 3.`lere YARIM GRAM ALTIN

Turnuvaya desteklerinden dolayı Bahçelievler Belediyesine ve Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübüne teşekkür ediyor, katılacak sporculara başarılar diliyoruz..

 

2017 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finali 23-24 Aralık 2017`de..

final_kucukler2017_dikeys2017-2018 İstanbul Küçükler İl Birinciliği 23-24 Aralık 2017 tarihlerinde Bahçelievler Belediyesi ve Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü katkılarıyla Siyavuşpaşa Spor Komplkesinde düzenlenecektir.

İstanbul Final Turnuvasına gruplarda her kategoride ilk 8`de yer alan veya 5 puan ile turnuvayı tamamlayan sporcular katılabilecektir. Turnuvası yönergesi turnuva sayfasında yayımlanmıştır. Final Turnuvası yönergesi için tıklayınız..

Final Turnuvası kayıtları asıl veyedek kayıt hakkı bulunan sporcular için 7 Aralık 2017 Perşembe 20.00`dan itibaren turnuva sayfasından online kayıt yöntemiyle başlayacaktır.

Küçükler İl Birinciliği Ataşehir ve Esenyurt Gruplarıyla Devam Ediyor..

kucukler2017_dikeys2017-2018 İstanbul Küçükler İl Birinciliği 2-3 Aralık 2017 tarihlerinde 7-8 Yaş Kategorileriyle Ataşehir ve Esenyurt Gruplarıyla devam ediyor. Ataşehir grubu turnuvası Ataşehir Novada AVM`de, Esenyurt Grubu turnuvası ise Esenyurt Torium AVM`de düzenlenecektir. Turnuva gruplarında program Cumartesi günü 10.00-10.45 saatleri arasında kayıt kontrol, ardından Teknik Toplantı ve ilk tur maçlarıyla başlayacaktır. Sporcuların programa uygun olarak hareket etmesi gerekmektedir. Turnuva programı için tıklayınız.

Ataşehir ve Esenyurt Grubu sporcu listeleri her kategori için turnuva sayfasında yayımlanmıştır. Sporcuların kategorilerini kontrol etmeleri önemle rica olunur.

Not: Yönerge şartlarını sağlamayan sporcu kayıtları sporcu listelerinden çıkarılmıştır (Doğum tarihi uygun olmayan, TC vatandaşı olmayan, önceki bir turnuva grubuna katılan)

   Turnuva Programı