23 Nisan Çocuk Bayramı Turnuvası Kadıköy İlçesi

21-22 nisan 2018 tarihlerinde Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi'nde düzenlediğimiz turnuvaya 4 kategoride 110 sporcu katıldı.Zorlu mücadelelere sahne olan turnvuada 6 tur sonunda ; Yunus Emre Bingül (Minikler Kategorisi), Ömer Bozkır (Ümitler Kategorisi), Burak Doğa Şahin  (Küçükler Kategorisi), Demir Çolak (Yıldızlar Kategorisi) kategorilerinde şampiyon oldular. 
Dereceye giren sporculara ödüllerini Neşeli Çocuk Satranç Merkezi Kurucusu Linda Boyaroğlu ,Turnuva Başhakemi Furkan Burkay, Turnuva Başhakem Yardımcısı Halil Taş ve Barış Manço Kültür Merkezi İdari Amiri Menekşe Aydın takdim etti.Turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcuları tebrik ediyoruz. Güzel turnuva organizasyonu için Barış Manço Kültür Merkezi'ne, Neşeli Çocuk Satranç Merkezine ve Kadiköy İlçe temsilcisi Mert KOÇ'a teşekkür ederiz. Turnuvadan sonuçlar ve fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.

http://istanbul.tsf.org.tr/turnuva-sonuclar

 

image2 image3 image1 image2 image1 image4 image5 image6 image7 image9 image8 image4 image5 image10

 

 

 

2018 Kadıköy İlçe Birinciliği 12-13 Mayıs 2018`de

ilce-satranc-2018_kadikoy-afis-s2018 Kadıköy İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde TSF Kadıköy İlçe Temsilciliği ve Bariş Manço Kültür Merkezi iş birliğiyle düzenlenecektir. Turnuvanın 60dk+30 sn düşünme süresinde 6 tur ELO turnuvası olarak yapılması planlanmıştır.

64 sporcuyla sınırlı olan turnuvada 32 kontenjan Kadıköy ilçesi sporcularına, 32 kontenjan ise diğer ilçe sporcularına ayrılmıştır (bkz. yönerge 2. katılım md.). Turnuvaya kayıt turnuva sitesinden online kayıt yöntemiyle yapılabilir. Detaylı bilgi turnuva sayfasında yayımlanmıştır.

   TURNUVA SAYFASI  

   

Neşeli Çocuk Satranç Merkezi 23 Nisan Çocuk Bayramı`nda Açıldı..

     0DSCN75072IMG-20160425-WA0087
Kadıköy`de faaliyete başlayan ve Linda Boyaroğlu ile Karin Gülsün tarafından kurulan Neşeli Çocuk Satranç Merkezi 23 Nisan Satranç Turnuvasıyla birlikte resmi açılışı gerçekleşti. Satranç Merkezi`nin açılışına Linda Boyaroğlu ve Karin Gülsün, İl Temsilcisi Rıza Öney, Kadıköy İlçe Temsilcisi Mert Koç, turnuva hakemleri Evren Berat Aydın ile Cabbar Aydın, genç sporcular ve satrançseverler katıldı.
Çocuklara yönelik herşeyin düşünülerek dizayn edildiği merkez, Kadıköy iskelesine yakın bir lokasyonda yer alıyor. Merkezin açılışından fotoğraflar ve aynı anda düzenlenen 23 Nisan Turnuvasından kareler haberin devamında yayımlanmıştır. Satranç Merkezimizin hayırlı olmasını diliyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Bu girişin kalanını oku »

Şahmat Kadıköy Uğur Grubu Şampiyonu: Kadıköy Satranç Merkezi

kadikoy_ugur_toren

Kadıköy Uğur Lisesi ev sahipliğinde 2-3 Nisan 2016 tarihlerinde düzenlenen ŞahMat Kadıköy Uğur Grubu yapılan 6 turun ardından ödül töreniyle sona erdi. Turnuvadan dereceler;

1. Kadıköy Satranç Merkezi  2. Bilfen Stars  3. Savaşçılar      FOTO GALERİ

ŞahMat Kadıköy Merkez`de Şampiyon: Kadıköy Satranç Merkezi-B

kadikoy_merkez_toren

Kadıköy Merkez Grubu 12-13 Mart 2016 tarihlerinde Kadıköy Satranç Merkezi`nde düzenlendi. 5 tur yapılan turnuva sonuda:

  1. Kadıköy Satranç Merkezi- B   2. Elra Satranç Takımı-1  3. Kadıköy Satranç Merkezi-C     FOTO GALERİ