2016 Kadıköy İlçe Birinciliği 7-8 Mayıs 2016`da

ilce-satranc-2016_kadikoy-afis-s2016 Kadıköy İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası 7-8 Mayıs 2016 tarihlerinde TSF Kadıköy İlçe Temsilciliği ve Neşeli Çocuk Satranç Merkezi iş birliğiyle düzenlenecektir. Turnuvanın 60dk+30 sn düşünme süresinde 5 tur ELO turnuvası olarak yapılması planlanmıştır.

32 sporcuyla sınırlı olan turnuvada 16 kontenjan Kadıköy ilçesi sporcularına, 16 kontenjan ise diğer ilçe sporcularına ayrılmıştır (bkz. yönerge 2. katılım md.). Turnuvaya kayıt turnuva sitesinden online kayıt yöntemiyle yapılabilir. Detaylı bilgi turnuva sayfasında yayımlanmıştır.

   TURNUVA SAYFASI  

   

Neşeli Çocuk Satranç Merkezi 23 Nisan Çocuk Bayramı`nda Açıldı..

     0DSCN75072IMG-20160425-WA0087
Kadıköy`de faaliyete başlayan ve Linda Boyaroğlu ile Karin Gülsün tarafından kurulan Neşeli Çocuk Satranç Merkezi 23 Nisan Satranç Turnuvasıyla birlikte resmi açılışı gerçekleşti. Satranç Merkezi`nin açılışına Linda Boyaroğlu ve Karin Gülsün, İl Temsilcisi Rıza Öney, Kadıköy İlçe Temsilcisi Mert Koç, turnuva hakemleri Evren Berat Aydın ile Cabbar Aydın, genç sporcular ve satrançseverler katıldı.
Çocuklara yönelik herşeyin düşünülerek dizayn edildiği merkez, Kadıköy iskelesine yakın bir lokasyonda yer alıyor. Merkezin açılışından fotoğraflar ve aynı anda düzenlenen 23 Nisan Turnuvasından kareler haberin devamında yayımlanmıştır. Satranç Merkezimizin hayırlı olmasını diliyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Bu girişin kalanını oku »

Şahmat Kadıköy Uğur Grubu Şampiyonu: Kadıköy Satranç Merkezi

kadikoy_ugur_toren

Kadıköy Uğur Lisesi ev sahipliğinde 2-3 Nisan 2016 tarihlerinde düzenlenen ŞahMat Kadıköy Uğur Grubu yapılan 6 turun ardından ödül töreniyle sona erdi. Turnuvadan dereceler;

1. Kadıköy Satranç Merkezi  2. Bilfen Stars  3. Savaşçılar      FOTO GALERİ

ŞahMat Kadıköy Merkez`de Şampiyon: Kadıköy Satranç Merkezi-B

kadikoy_merkez_toren

Kadıköy Merkez Grubu 12-13 Mart 2016 tarihlerinde Kadıköy Satranç Merkezi`nde düzenlendi. 5 tur yapılan turnuva sonuda:

  1. Kadıköy Satranç Merkezi- B   2. Elra Satranç Takımı-1  3. Kadıköy Satranç Merkezi-C     FOTO GALERİ