Vefat ve Başsağlığı..

siyahEmektar sporcumuz ve Ulusal hakemlerimizden Hikmet Bağcı`nın kayınvalidesi Nazmiye Geygel 10 Ocak 2019 tarihinde vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 11 Ocak 2019 Cuma günü Yeşilköy Bezm-i Alem Camiinden ikindi namazı sonrası defnedilecektir.

Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

TAYİN!

IMG-20181119-WA0030İstanbul ili hakemlerimizden Sultanbeyli İlçe Temsilcisi Yakup AYDIN görevinden ayrılarak Giresun ili  Çamoluk İlçesine Tayin olmuştur.

Yakup AYDIN'a bundan sonraki hizmet hayatında başarılar diliyoruz.

 

İSTANBUL’UN EN TECRÜBELİ ÖĞRETMENİ

HASAN_OZTURKMeslek hayatına Elazığ İmam Hatip Lisesi'nde başlayan ilimiz hakemlerinden Hasan Öztürk, 42 yıllık eğitimcilik hayatında çok sayıda şehir dolaşarak 12 farklı okulda görev yaptıktan  sonra Bakırköy Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez Ortaokulu'nda emekli olmuştur.

Hasan ÖZTÜRK'e bundan soraki yaşantısında mutluluk ve huzur diliyoruz.

Hoşgeldin Zümra Bebek!

İstanbul İli hakemlerimizden Mehmet ÇETİN ve eşi Alime ÇETİN'in minik bebekleri Zümra, 02 Aralık 2018 tarihinde dünyaya geldi.ÇETİN çiftini tebrik ediyor, Zümra bebeğe sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diliyoruz.

Hoşgeldin Alp Kaan Bebek!

 

İstanbul İli hakemlerimizden Uğur KARAYİĞİT ve eşi Burçin KARAYİĞİT'in minik bebekleri Alp Kaan, 06 Kasım 2018 tarihinde dünyaya geldi.KARAYİĞİT çiftini tebrik ediyor, Alp Kaan bebeğe sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diliyoruz.

Vefat ve Başsağlığı..

 

siyahİstanbul İli hakemlerimizden Leyla ARSLAN'ın annesi Nebiha ÖVÜNÇ vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 30 Kasım Cuma 15.20 de ikindi namazına mütakip Kocamustafapaşa Sümbül Efendi Camisinden kaldırılacaktır.

Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

FA ve Ulusal Hakem Terfilerimiz..

fide logoUlusal Hakemlerimizden Selda Serenli Elden Fide Hakemliğe (FA) terfi etmiş ve Eylül 2018 Batum`da yapılan 89. FIDE Kongresinde ünvanı onaylanmıştır. Hakemlerimizden Furkan Burkay Gürel, Meltem Çetinkaya ve Veysel Subaşı ise Ulusal Hakemliğe terfi etmiştir. Kendilerini tebrik ediyor ve hakemlik kariyerlerinde başarılar diliyoruz.

Swiss Manager Eğitimi 8 Eylül 2018 Cumartesi..

Duyuruİstanbul Hakemlerimizin katılımına yönelik olarak 8 Eylül 2018 Cumartesi 10.00-17.00 saatleri arasında Karadeniz Eğitim, Kültür ve Çevre Koruma Vakfı İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri Seminer Salonunda swiss manager eşlendirme programı eğitimi düzenlenecektir. Eğitim İstanbul İl Hakem Kurulu Asbaşkanı FA Bilge İbrahim Özel tarafından verilecektir. Eğitime katılım ücretsiz olup katılmak isteyen hakemlerimiz istanbulhakem@istanbultsf.org e-posta adresine Ad-Soyad ve katılacağını bildiren e-posta göndererek kayıt yaptırabilirler. Seminere gelirken hakemlerimizin yanlarında dizüsütü bilgisayarlarıı da getirmeleri gerekmektedir.

Haziran 2018 Aday ve Gelişim Hakem Kursları Düzenlendi..

78
Aday Hakem ve Hakem Gelişim kursları 1-3 Haziran 2018 tarihlerinde Üsküdar Çengelköy İlkokulu`nda düzenlendi. IA Ahmet Uçtu ve IA İsmail Çalışkan eğitmenliğinde yapılan kurslara 73 kursiyer katıldı. Kurslar yapılan sınavların ardından sona erdi.   FOTO GALERİ

İstanbul Aday ve Gelişim Kursu 1-2-3 Haziran 2018`de..

il_hakemi_kokard aday_hakem_kokart_kucuk İstanbul Aday ve Gelişim Hakem kursları 1-2-3 Haziran 2018 tarihlerinde Üsküdar Çengelköy İlkokulu`nda yapılması planlanmıştır.

Aday hakem kursu kayıtları Nisan 2018 tarihlerinde daha önce ertelenen ve Anadolu Yakası başvurularını kapsayacak şekilde alınmış olup, haberin devamındaki aday hakem kursu katılımcı listesinde ismi olan adayların 25 Mayıs 2018 Cuma 13.00`a kadar kursa katılacaklarını teyit eden e-posta mesajını hakemkursu@istanbultsf.org e-posta adresine göndermelidirler.

Hakem Gelişim Kursuna ise dönem vizesi yapılmış 1 yılını doldurmuş aday hakemler ve il hakemleri (ulusal norm için) katılım gösterebilirler. Kurs kontenjanı 40 hakem ile sınırlı olup, kayıtlar başvuru tarih sırasına göre kabul edilecektir. Kursa katılım için 200 TL kurs katılım bedeli TSF banka hesabına yatırılmış olmalı ve 20 Mayıs 2018 Pazar 21.00`dan itibaren açılacak online kurs kayıt sayfasından kursa katılım kayıt işlemi yapılmalıdır (kayıt sırasında dekont numarası girilmelidir).

ÖNEMLİ NOT: Aday hakem kursiyer listesinde ismi bulunan adayların eksik belgesi varsa 25 Mayıs 2018 Cuma 13.00`a kadar eksik evraklarını İl Temsilciliği ofisine teslim etmesi zorunludur. Bu tarihe kadar katılacağını bildiren teyit e-posta mesajı göndermeyen veya eksik evraklarını teslim etmeyen adaylar yerine yedek listeden yeni katılım yapılabilebilecektir.

PROGRAM: Hakem kursu Cuma günü 17:00-21:00 saatleri arasındadır, haftasonu ise tam gündür. Devam zorunluluğu vardır.

  Katılım Koşulları ve Gereki Evraklar (Aday ve Gelişim)    ADAY HAKEM KURSİYER LİSTESİ     ONLINE KAYIT