Swiss Manager Eğitimi 8 Eylül 2018 Cumartesi..

Duyuruİstanbul Hakemlerimizin katılımına yönelik olarak 8 Eylül 2018 Cumartesi 10.00-17.00 saatleri arasında Karadeniz Eğitim, Kültür ve Çevre Koruma Vakfı İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri Seminer Salonunda swiss manager eşlendirme programı eğitimi düzenlenecektir. Eğitim İstanbul İl Hakem Kurulu Asbaşkanı FA Bilge İbrahim Özel tarafından verilecektir. Eğitime katılım ücretsiz olup katılmak isteyen hakemlerimiz istanbulhakem@istanbultsf.org e-posta adresine Ad-Soyad ve katılacağını bildiren e-posta göndererek kayıt yaptırabilirler. Seminere gelirken hakemlerimizin yanlarında dizüsütü bilgisayarlarıı da getirmeleri gerekmektedir.

Haziran 2018 Aday ve Gelişim Hakem Kursları Düzenlendi..

78
Aday Hakem ve Hakem Gelişim kursları 1-3 Haziran 2018 tarihlerinde Üsküdar Çengelköy İlkokulu`nda düzenlendi. IA Ahmet Uçtu ve IA İsmail Çalışkan eğitmenliğinde yapılan kurslara 73 kursiyer katıldı. Kurslar yapılan sınavların ardından sona erdi.   FOTO GALERİ

İstanbul Aday ve Gelişim Kursu 1-2-3 Haziran 2018`de..

il_hakemi_kokard aday_hakem_kokart_kucuk İstanbul Aday ve Gelişim Hakem kursları 1-2-3 Haziran 2018 tarihlerinde Üsküdar Çengelköy İlkokulu`nda yapılması planlanmıştır.

Aday hakem kursu kayıtları Nisan 2018 tarihlerinde daha önce ertelenen ve Anadolu Yakası başvurularını kapsayacak şekilde alınmış olup, haberin devamındaki aday hakem kursu katılımcı listesinde ismi olan adayların 25 Mayıs 2018 Cuma 13.00`a kadar kursa katılacaklarını teyit eden e-posta mesajını hakemkursu@istanbultsf.org e-posta adresine göndermelidirler.

Hakem Gelişim Kursuna ise dönem vizesi yapılmış 1 yılını doldurmuş aday hakemler ve il hakemleri (ulusal norm için) katılım gösterebilirler. Kurs kontenjanı 40 hakem ile sınırlı olup, kayıtlar başvuru tarih sırasına göre kabul edilecektir. Kursa katılım için 200 TL kurs katılım bedeli TSF banka hesabına yatırılmış olmalı ve 20 Mayıs 2018 Pazar 21.00`dan itibaren açılacak online kurs kayıt sayfasından kursa katılım kayıt işlemi yapılmalıdır (kayıt sırasında dekont numarası girilmelidir).

ÖNEMLİ NOT: Aday hakem kursiyer listesinde ismi bulunan adayların eksik belgesi varsa 25 Mayıs 2018 Cuma 13.00`a kadar eksik evraklarını İl Temsilciliği ofisine teslim etmesi zorunludur. Bu tarihe kadar katılacağını bildiren teyit e-posta mesajı göndermeyen veya eksik evraklarını teslim etmeyen adaylar yerine yedek listeden yeni katılım yapılabilebilecektir.

PROGRAM: Hakem kursu Cuma günü 17:00-21:00 saatleri arasındadır, haftasonu ise tam gündür. Devam zorunluluğu vardır.

  Katılım Koşulları ve Gereki Evraklar (Aday ve Gelişim)    ADAY HAKEM KURSİYER LİSTESİ     ONLINE KAYIT 

Nisan 2018 Aday Hakem Kursu Düzenlendi..

410
Aday Hakem Kursu 27-28-29 Nisan 2018 tarihlerinde FMV Işık Okulları Ayazağa Kampüsü`nde yapıldı. IA Selçuk Büyükvural eğitmenliğinde yapılan kursa 44 kursiyer katıldı. Kurs 29 Nisan 2018 Pazar günü yapılan sınavın ardından sona erdi.   

Bu girişin kalanını oku »

Mutluluklar Dileriz..

filiz ozturk_davetiyeİstanbul hakemlerimizden ve il hakemi Hasan Öztürk`ün kızı Filiz Öztürk ile Semih Kavalcı`nın 21 Nisan 2018 Cumartesi günü Cevahir Otel-Maltepe`deki nikah töreni ve düğününe İstanbul hakemlerimiz davetlidir, katılım için Hasan Öztürk ile iletişim kurulmalıdır. Kendilerine mutluklar dileriz..      DAVETİYE 

Aday Hakem Kursu 27-28-29 Nisan 2018`de..

aday hakem_kokart_kucuk27-28-29 Nisan 2018 tarihlerinde FMV Işık Okulları Ayazağa (Sarıyer) ev sahipliğindeAday Hakem Kursuaçılması planlanmıştır.
Kursa katılmak için; katılım koşullarını sağlayan adaylar, istanbul.tsf.org.tr sitesindeki ön başvuru formu doldurmalıdır.
Sınıf kontenjanı 30-35 kursiyer ile sınılıdır. Ön kayıtlar 28 Mart-11 Nisan 2018 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır. Ön başvurusu uygun olan adaylar 15 Nisan 2018 Pazar günü ilan edilecek ve 20 Nisan 2018 Cuma 16.00`a kadar gerekli evrakları İl Temsilciliğine (Taksim) eksiksiz olarak getirmeleri gereklidir.
DUYURU-1: Kurs kayıtları 28 Mart 2018 Çarşamba 21.00`dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online ön kayıt olarak yapılabilecektir. Başvuruların kontenjanın üzerinde gerçekleşmesi durumunda; adayların ("satranç sporcusu olmaları (Lisanslı), Ratingli sporcu olmaları, satranç eğitimcisi ve antrenör olmaları, yabancı dil ve bilgisayar kullanabiliyor olmaları gibi ölçütler öne çıkar") talimatta yer alan kriterlerine göre katılımcı listesi oluşturulacaktır. Hakemlik yapmak isteyen ve bu alanda vakit ayırabilecek adayların başvuruda bulunmaları önemle rica olunur.
DUYURU-2: Kurs ön kayıt süresi sona ermiştir. Kursa 107 ön başvuru ulaşmıştır. Yoğun katılım talebi dikkate lınarak yeni bir planlamayla 2 sınıf açılması organize edilerek kurs kontenjanı arttırılmıştır. Başvuruların yine de kontenjanın üzerinde olması sebebiyle gelen başvurular talimatta yer alan "adayların satranç sporcusu olmaları (Lisanslı), Ratingli sporcu olmaları, satranç eğitimcisi ve antrenör olmaları, yabancı dil ve bilgisayar kullanabiliyor olmaları gibi ölçütler öne çıkar" kriterlerine göre katılımcı listesi oluşturulmuş ve haberin devamında yayımlanmıştır. Kursiyer listesinde ismi olan adayların gerekli evraklarını 20 Nisan 2018 Cuma 16.00`a kadar gerekli İl Temsilciliğine (Taksim) eksiksiz olarak getirmeleri gereklidir. Teslim edilmemesi durumunda sırasıyla ön başvurusu uygun olan adaylar kursa dahil edilecektir.
DUYURU-3: Kurs programı TSF MHK Aday hakem kurs programına göre düzenlenecektir, program haberin devamında mevcuttur. Devamsızlık kabul edilmemektedir. Programa uygun olarak kursiyerlerin 27 Nisan 2018 Cuma 13.15`ten itibaren katılım sağlaması gerekmektedir.
   Katılım Koşulları ve Gereki Evraklar    KURS PROGRAMI    KURSİYER LİSTESİ 

Ulusal Hakem Terfilerimiz..

volkan_oguz_ulusalMerkez Hakem Kurulu'nun 19-20-21 Ağustos 2017 tarihlerinde Trabzon`da düzenlediği Ulusal Hakem Sınavında ilimiz hakemlerinden Burak Bilgen, Volkan Oğul ve Yakup Aydın yazılı ve uygulama sınavlarını geçerek başarılı olmuşlardır.

Normlarını tamamlayan Volkan Oğul Ulusal hakemliğe terfi etmiştir ve ulusal kokartı MHK Başkanı IA Güran Ünal tarafından takıldı.

Hakemlerimizi göstermiş oldukları bu başarıdan dolayı İl Hakem Kurulu olarak tebrik ediyoruz. 

Hakem Gelişim Kursu 15-16-17 Eylül 2017`de

il hakemi kokard15-16-17 Eylül 2017 tarihlerinde Bayrampaşa Belediyesi Semih Erden Spor Kompleksi Seminer Salonu`nda Hakem Gelişim Kursu açılması planlanmıştır. Kursa katılmak için TSF Hesabına yatırılacak katılım ücreti dekontu (50 TL) ve dilekçeyi hakemkursu@istanbultsf.org e-posta adresine gönderilmesi gereklidir.
Dekont + imzalı dilekçe kurs başlagıcında İl Temsilcisine teslim edilecektir. Başvuru koşulları ve dilekçeye haberin devamından ulaşabilirsiniz. Kursa katılma hakkı bulunmayan hakemlerimiz dinleyici olarak kursa katılabilirler. Başvurular başlamıştır.
    Katılım Koşulları    Dilekçe     PROGRAM       KATILIMCI LİSTESİ  

Mutluluklar Dileriz..

davetiye1_furkan_gurelİstanbul İl hakemlerimizden Furkan Burkay Gürel ile Damla Güner`in 19 Ağustos 2017 Cumartesi günü Üsküdar Belediyesi nikah Sarayındaki nikah törenine tüm İstanbul hakemlerimiz davetlidir.. Kendilerine mutluklar dileriz.

   DAVETİYE-1   DAVETİYE-2

Nisan 2017 Aday Hakem Kursu Yapıldı..

DSCN7598

Aday hakem kursu 21-22-23 Nisan 2017 tarihinde Mehmet Şen İlkokulu Bahçelievler`de düzenlendi. IA Gökmen Muş eğitmenliğinde yapılan kursa 50 kursiyer katılıdı ve kurs yapılan sınavın ardından sona erdi.

Bu girişin kalanını oku »