TSF Beylikdüzü İlçe Temsilciliği

Turgay_Ulker Adı Soyadı :  Turgay M. ÜLKER  GSM :  533 2037271
Web Sitesi :  istanbultsf.org/beylikduzu  ePosta :  turgayulker@megavizyon.com

Sosyal Medya

:

 https://www.facebook.com/beylikduzusatrancilcetemsilciligi

     
Adres :

 Gürpınar Mah. Galip Esmer Cad. Villa 18E, Beylikdüzü

  YOL haritası için buraya tıklayınız

 

Galip Esmer Caddesi 40.986595 enlem ve 28.603498 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Gürpınar Mh. ve Beylikdüzü ilçesine bağlıdır. Galip Esmer Caddesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Galip Esmer Caddesi posta kodu 34500. Galip Esmer Caddesi GPS koordinatları 40° 59´ 11.7420" ve 28° 36´ 12.5928".

 

KOMUM HARİTASI

 

Kendi araçlarıyla gelecekler için yol tarifi:

Yavuz sultan selim Bulvarından Gürpınara doğru ilerleyin. Işıklardan sağa doğru dönün ve sona kadar ilerleyin. Köşede ONUR marketin olduğu caddeye doğru ilerleyin. Cengiz topel caddesinin devamı Galip esmer caddesidir. Cadde üzerinde Sevinç Koleji, Bayece (eski düven) kule restaurant, Cemil Hoca restaurant bilinen mekanlardır. Adres sorulduğunda yardımcı olur.

Galip esmer caddesi üzerindeki Kızılay idari binasını geçince ilk sağ sokaktan içeri saparak ömür sokak girişine park edebilirsiniz. Köşedeki villa TSF Beylikdüzü Satranç ilçe temsilcilik binasıdır. 

 

TOPLU TAŞIMA İLE ULAŞIM:

Minibüs 1 ve 4 numara (Gürpınar yönüne), 

Otobüs 458 (Yenibosna-Gürpınar) ve 76 G (Avcılar-Gürpınar) numaralar geçiyor.

METROBÜS ile gelenler Hadımköy durağında inecekler ve 4 numaralı minübüse aktarma yapacaklar.

4 numaralı münibüse binenler Gürpınarda Siteler BIM önünde inecekler ve yukarı doğru Galip esmer caddesine yürüyecekler ve oradaki villaların içinde 18 numarayı bulacaklar.