Kozmos İlkbahar Uluslararası Satranç Festivali 11-13 Mayıs 2018’de..

kozmos spring_chesstival_afissKozmos Yazılım Anadolu Lisesi tarafından düzenlenecek ve gelenekselleşmesi planlanan davetli yabancı lise takımlarının da katılımıyla Kozmos İlkbahar Uluslararası Satranç Festivali 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Avcılar Kampüsünde yapılacaktır. Turnuvanın açılış günü 11 Mayıs 2018 Cuma günü GM Kıvanç Hazendaroğlu simultane satranç gösterisiyle başlayacak, satranç söyleşileri ve en iyi parti analizi etkinlikleri de turnuva dahilinde gerçekleşecektir.
Turnuva boyunca ilk masalardan maçların canlı olarak yayımlanması planlanmıştır.
Turnuvaya kayıtlar 16 Nisan 2018 Pazartesi 20.00`dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle başlayacaktır.
Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
    pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi      Online Kayıt  

Avcılar Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi’nde Afrin Şehitleri Anısına Satranç Turnuvası..

 

MEBlogoAvcılar Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi tarafından 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Afrin Şehitleri Anısına Liselerarası Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvaya Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt ve Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı tüm resmi ve özel liselerde öğrenim gören sporcular katılabilecektir.
Turnuvaya liseler 4asıl+2 yedek sporcudan oluşacak okul takımlarıyla katılım gösterecek ve turnuva 6 tur 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde yapılacaktır. Turnuvaya kayıtlar 30 Mart 2018 Cuma 20.00`dan itibaren online kayıt yöntemiyle yapılacak, online başvurusunu yapmış okullar başvuru formunu okul müdürü imzalı olarak turnuva organizasyonu e-posta adresine taratarak göndermesi gerekmektedir.

Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
                  pdfTurnuva Yönergesi         Online Kayıt  

Çanakkale Geçilmez..

çanakkale zaferi

Avcılar’ın Çalışan Kadınlarının Günü Kutlu Olsun..

8mart3

2018 Satrançla Dolu Sağlıklı, Huzur Dolu bir Yıl Olsun..

yılbaşıavcılar

10 Kasım.. Atamızı Saygı, Sevgi ve Özlemle Anıyoruz..

Atatürk Foto

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun..

29ekmavc

2017-2018 Eğitim ve Öğretimde Başarı Dolu Bir Yıl Olması Dileğiyle..

okuladönüşAVC

Avcılar Sokakta Satranç Oynuyor..

Türkiye Satranç Federasyonu olarak her yıl düzenlediğimiz "Sokakta Satranç Var" etkinliğimiz, 17 Eylül pazar günü saat 15.00'te Avcılar'da Evlendirme Dairesi (Zübeyde Hanım Nikah Sarayı) önündeki parkta yapılacaktır.
Minderini ve satranç takımını da yanında getirecek olan satrançseverler birlikte keyifli maçlar yapmanın heyecanını yaşayacaklar..
Ayrıca 11-17 Eylül tarihleri arasında kapalı ortam dışında yaptığınız tüm satranç maçlarınızın fotoğraflarının internet sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız, adınızı ve bölgenizi de ekleyerek infoistanbul@tsf.org.tr adresine mail ile gönderebilir ya da #sokaktasatrançvar adıyla twitt edebilirsiniz..
Satrançla Kendini Keşfet..

sokaktasatrançvar avcılar sktastrvar

İyi Bayramlar Diliyoruz..

avcılarbayram