Atatürk Kupası Satranç Turnuvası İlçelerimizde Düzenlendi..

ataturk_kupasi

10 Kasım Atatürk`ü Anma etkinlikleri kapsamında Atatürk Kupası Satranç Turnuvaları 5-6 ve 12-13 Kasım 2016 haftasonu tarihlerinde ilçelerimizde düzenlendi. Büyük ilgi gören turnuvalar Arnavutköy, Avcılar, Ataşehir, Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Kartal, Maltepe, Sultanbeyli, Üsküdar ilçelerimizde 800 sporcu üzerinde katılımla gerçekleşti. Atatürk Kupasını kazanan sporcularımız:

İbrahim Kızıl (Arnavutköy), Mustafa Elmas (Avcılar), Gökdeniz Pektaş (Ataşehir), Bashar Bai (Bakırköy), Süleyman Arda Kabadayı (Beylikdüzü), Mustafa Elmas (Büyükçekmece), Devin Hişil (Kartal-Rating Kategorisi), Efe Deniz Can (Kartal-Küçükler), Rüzgar Bulut Aksöz (Kartal-Ümitler), Kerem Aytin (Kartal-Minikler), Sedat Berrak (Maltepe), Muhammed Taşkaya (Sultanbeyli), Mustafa ErdemYazıcı (Üsküdar Açık Kategori), Kaan Ünalan (Üsküdar Gençler), Salih Kerem Yavuz (Üsküdar Küçükler)

Turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyoruz. Turnuvaların düzenlenmesindeki katkılarından dolayı ilçe temsilcilerimiz, organizasyon komitesi üyelerimiz ile turnuvalara destek sağlayan Avcılar Belediyesi, Bakırköy Belediyesi, Kartal Belediyesi, Plato AVM ve Çengelköy İlkokulu`na teşekkür ediyoruz. Turnuvalardan fotoğraflar ve dereceler haberin devamında yayımlanmıştır.

Bu girişin kalanını oku »

Atatürk Kupası Üsküdar Grubu Çengelköy İlkokulu`ndaydı..

uskudar_kapanis

Çengelköy İlkokulu`nun ev sahipliği yaptığı Atatürk Kupası Satranç Turnuvası Üsküdar Grubu büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Turnuva Açık kategori, gençler kategorisi ve küçükler kategorilerinde 200 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Sporcuların maçlardaki mücadelesi kadar salon dışında onları bekleyen velilerinin de heyecanı görülmeye değerdi. Turnuva esnasında kurulan dostlukların kupadan daha değerli olduğunu düşünüyoruz. Bunu sağlayan Çengelköy İlkokulu Md. Ali Yaşar Düzcü, Okul Satranç Antrenörü Şeref Tokgöz ve organizasyon komitesi üyeleri Kubilay Çankaya, Eylül Gökçe Harputluoğlu, Reha Alp Öksüz ile başta turnuva Başhakemi NA Vedat Filiz ve turnuva hakemlerimize teşekkür ediyoruz. FOTO GALERİ 

Turnuvadan dereceler:

Açık Kategori: 1. Mustafa Erdem Yazıcı  2. Ali Bülent Özveren  3. Muharrem Aydın

Gençler Kategorisi: 1. Kaan Ünalan  2. Necdet Kaan Kolbaşı  3. Muhammed Sinan Gönüllü  4. Ali Dursun

Küçükler Kategorisi:  1. Salih Kerem Yavuz  2. Gökçen Yılmaz  3. İda Öztuksavul  4. Efe Yalçınkaya

Bakırköy ve Maltepe Gruplarında Yer Değişikliği..

duyuruAtatürk Kupası Satranç Turnuvaları 12-13 Kasım 2016 tarihlerinde ilçelerimizde devam ediyor.. Bakırköy Grubu Turnuvası Bakırköy Belediyesi Yeşilköy Sanat Evi ve Kent Müzesine, Maltepe Grubu Turnuvası ise Maltepe Yalçın Kızılay Kapalı Spor Salonuna alınmıştır. Sporcularımızın ulaşımlarını buna göre planlamaları gerekmektedir..

Bakırköy Grubu Adres: Bakırköy Belediyesi – Yeşilköy Sanat Evi ve Kent Müzesi: Liman Cad. İskele Sok. No:12 Yeşilköy-Bakırköy

Maltepe Grubu Adres: Yalçın Kızılay Kapalı Spor Salonu: Altaycesme Begonya sk.No 57 34843 Maltepe – E5 Karayolu yakınında.

Atamızı Saygıyla Anıyoruz..

ataturk

Atatürk Kupası Sultanbeyli Grubu Plato AVM`de

sultanbeyli_10kasim_s10 Kasım Atatürk`ü Anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen Atatürk Kupası Sultanbeyli Grubu turnuvası 12-13 Kasım 2016 tarihlerinde Sultanbeyli Plato AVM`de düzenlenecektir. Turnuva her yaştan sporcunun katılımına açık olup 64 sporcu kontenjanlıdır. Dereceye girecek sporcular Plato AVM tarafından hediye çeki kazanacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.

    Turnuva Afişi 

DUYURU: Ataşehir Grubu Programı

duyuru5-6 Kasım 2016 tarihlerinde Ataşehir Satranç Merkezi`nde düzenlenecek olan Atatürk Kupası Satranç Turnuvası Ataşehir Grubunda program 5 tura indirilmiştir ve başlangıç saati revize edilmiştir. Buna göre Ataşehir Grubunda kayıt kontrol: 12.30-13.00 , Teknik Toplantı: 13.00 ve 1. tur: 13.30`da başlayacaktır. Ataşehir Grubunda revize program haberin devamında yayımlanmıştır.    ATAŞEHİR GRUBU PROGRAMI 

DUYURU

duyuru5-6 Kasım 2016 tarihlerinde başlayacak Atatürk Kupası Avcılar, Arnavutköy, Ataşehir ve Kartal Grupları için sporcu listesi turnuva sayfasında yayımlanmıştır (üst menüde). Sporcuların yayımlanan listelerde isim ve gruplarını kontrol etmeleri ve herhangi bir yanlışlık durumunda turnuva e-posta adresine bilgi vermeleri gerekmektedir.

Kayıt sırasında kategori seçmeyen ve e-posta ile bilgilendirmesi bulunmayan sporcular haberin devamında yayımlanmıştır. Bu sporcular turnuva e-posta adresine ilçe grubu taleplerini iletmeleri dumrunda katılımları kontenjan dahilinde değerlendirilecektir. Eksik Kayıtlar Listesi 

Sporcuların turnuva programına uygun olarak turnuva alanında bulunmaları gerekmektedir. Tüm sporculara başarılar dileriz.

Atatürk Kupası Üsküdar Grubu 12-13 Kasım 2016`da..

ataturk-kupasi-uskudar-afis-s10 Kasım Atatürk`ü Anma etkinlikleri kapsamında Atatürk Kupası Satranç Turnuvası 12-13 Kasım 2016 tarihlerinde Üsküdar da Çengelköy İlkokulunda düzenlenecektir.
Turnuva açık, gençler ve küçükler olmak üzere 3 farklı kategoriden oluşmaktadır. Gençler kategorisine katılım 1998-2004 doğumlu ve küçükler kategorisine 2005-2010 doğumlu sporcular ile sınırlandırılmış olup isviçre sistemiyle ve 35dk+30sn eklemeli zaman temposunda 6 tur oynanacaktır.
Turnuva kayıtları 25 Ekim 2016 Salı 20.00`dan itibaren turnuva sayfasından online kayıt yöntemiyle başlayacaktır ve katılım sınırı her kategori için 64 kişi olarak belirlenmiştir. Turnuvalarla ilgili detaylı bilgi, yer bilgisi, program saatlerine turnuva yönergelerinden ulaşabilirsiniz. Turnuvalara destek veren kurumlara teşekkür ediyoruz.

2016 Kartal Belediyesi Atatürk Kupası Satranç Turnuvası..

kartal_ataturk_kupasi-s10 Kasım Atatürk`ü Anma Haftası etkinlikleri kapsamında Kartal Belediyesi tarafından 5-6 Kasım 2016 tarihlerinde "Kartal Belediyesi 2016 Atatürk Kupası Satranç Turnuvası" düzenlenecektir. Turnuva 6 tur ve 5 kategoride yapılacaktır. Turnuva 18 Yaşaltı sporcuların katılımına açıktır.

Kartal Belediyesi Ana Binasında yapılacak turnuva toplamda 350 sporcu ile sınırlıdır ve turnuva kayıtları 25 Kasım 2016 Salı 20.00`dan itibaren turnuva sayfasından online kayıt sistemi ile yapılacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
   Turnuva Yönergesi  

10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvaları 10 İlçemizde..

ataturkkupasi_dikey-s10 Kasım Atatürk`ü Anma etkinlikleri kapsamında Atatürk Kupası Satranç Turnuvası 10 ilçemizde 5-6 ve 12-13 Kasım 2016 tarihlerinde düzenlenecektir.

Turnuvalar Arnavutköy, Avcılar, Ataşehir, Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Maltepe, Sultanbeyli ve Üsküdar ilçelerimizde İlçe Temsilcilerimiz organizasyonunda çeşitli merkezlerde düzenlenecektir. Turnuvalar her yaştan sporcunun katılımına açık olup 35dk+30sn düşünme süresinde 6 tur yapılması planlanmıştır.

5-6 Kasım 2016 tarihlerinde Kartal ilçesindeki 10 Kasım Atatürk`ü Anma Turnuvası ise Kartal Belediyesi tarafından Kartal Belediyesi Ana Binasında düzenlenecektir. Turnuva sadece 18 Yaşaltı sporcuların katılımına açık olup 350 sporcu kontenjanlıdır. Yönergesi yayımlanacaktır.

Tüm turnuvaların kayıtları 25 Ekim 2016 Salı 20.00`da başlayacaktır. Turnuvalarla ilgili detaylı bilgi, yer bilgisi, program saatlerine turnuva yönergelerinden ulaşabilirsiniz. Turnuvalara destek veren kurumlara teşekkür ediyoruz.

   Turnuva Afişi